SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin ożeni się z Izą Lewińską? Mikołaj Roznerski pierwszy raz o ślubie Marcina

M jak miłość. Marcin ożeni się z Izą Lewińską? Mikołaj Roznerski pierwszy raz o ślubie Marcina

08.01.2016, godz. 14:06
M jak miłość odc. 1160. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1160. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ślub Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" z Izą Lewińską (Adriana Kalska) jest w ogóle możliwy? Prawie rok po śmierci Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) Marcin dopiero otwiera się na nową miłość. Jego romans z Izą rozkwita coraz bardziej, ale czy są szanse, by pani kurator została żoną Marcina? Mikołaj Roznerski w "Pytaniu na śniadanie" ujawnił co dalej z Izą i Marcinem w nowych odcinkach "M jak miłość" i czy jego bohater ożeni się z nową ukochaną.

Na to, że Iza i Marcin z "M jak miłość" zanosiło się już od dawna. Jednak dopiero niedawno Chodakowski zdecydował się zrobić krok do przodu.

Kiedy Iza uratowała życie jego synowi Szymkowi (Staś Szczypiński) dał się ponieść uczuciu i odwzajemnił jej pocałunek. Później zaprosił ją na kolację, która skończyła się kolejnymi namiętnymi chwilami.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza i Marcin spędzą razem pierwszą noc i wyjadą do Grabiny

Jednak dopiero w 1195 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek, 26.10.2015) Marcin i Iza spędzają razem pierwszą noc. Po seksie z Izą przychodzą jednak wyrzuty sumienia. Chodakowski zadręcza się myślami, że zdradził Kasię i ich miłość. Ze względu na pamięć o zmarłej narzeczonej zakończy romans z Izą?

Mikołaj Roznerski w programie "Pytanie na śniadanie" przyznał, że w nowych odcinkach "M jak miłość" w 2016 roku nie ma co liczyć na ślub Marcina Chodakowskiego. Ani z Izą, ani z żadną inną kobietą.

- Nie będzie ślubu Marcina w "M jak miłość", bo on jak się ożeni to już nie będzie Marcina. Jego losy cały czas są skomplikowane, bo on tęskni za swoją Kasią, która mu zmarła. Jego sytuacja życiowa jest o tyle ciężka, że trudno mu budować relacje - powiedział aktor z "M jak miłość".

Zobacz: M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maćka? Ojciec Maciusia umrze na serce

Wszyscy widzowie, którzy trzymają kciuki za Izę i Marcina muszą przygotować się na to, że Chodakowski trochę się pogubi w swoich uczuciach. W życiu Marcina pojawią się bowiem kolejne kobiety. Ale Iza wciąż będzie zajmować szczególne miejsce w sercu Chodakowskiego.

- Od jakiegoś czasu jest pani kurator Iza Lewińska i chyba ona mu najbardziej Kasię przypomina. Jest w stosunku do niej najbardziej otwarty, ale gdzieś cały czas zamknięty. Czemu nie możemy się dziwić. Jest też dużo wątków kryminalnych w jego życiu. To jest postać taka superbohatera w stosunku do Izy, swojego dziecka i bliskich. Wydaje mi się, że kiedy Marcin dojdzie do ołtarza, to powinien być taki moment, że ucieknie przez okno - stwierdził Mikołaj Roznerski.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: