SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin Mroczek zabrał żonę na romantyczną randkę nad Wisłę

M jak miłość. Marcin Mroczek zabrał żonę na romantyczną randkę nad Wisłę

07.07.2016, godz. 14:30
Marcin Mroczek z żoną Marleną nad Wisłą
Marcin Mroczek z żoną Marleną nad Wisłą foto: Instagram

Marcin Mroczek jest mężem i ojcem na medal! Aktor z "M jak miłość" dużo pracuje, ale gdy tylko ma chwilę wolnego, spędza czas z najbliższymi. Jego żona Marlena to prawdziwa szczęściara. Tym razem zakochani postawili na chwile tyko we dwoje. Serialowy Piotrek Zduński z "M jak miłość" najpewniej zostawił 6-miesięcznego syna Ignasia pod czujnym okiem troskliwej babci i zabrał wybrankę swojego życia nad Wisłę.

Marcin i Marlena są cudowną parą. Już widząc ich na zdjęciu trudno powstrzymać uśmiech. Zakochani są już dwa lata po ślubie, a pół roku temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek Zduński zdradzi Kingę z Olgą!

Ignacy Mroczek zawsze może liczyć na swoich rodziców, którzy z chęcią go rozpieszczają. Tym razem jednak dorośli postanowili spędzić czas w samotności.

Marcin Mroczek pochwalił się zdjęciem z randki. Aktor zabrał żonę nad Wisłę. Małżonkowie i świeżo upieczeni rodzice mieli okazję nacieszyć się tylko swoim towarzystwem. A to od kilku miesięcy jest dla nich rzadkością.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin Mroczek modlił się o uzdrowienie i Bóg go wysłuchał

Trzeba przyznać, że Marcin mroczek wygląda na szczęśliwego. Najwyraźniej życiowa stabilizacja i nowy członek rodziny to właśnie to, o czym marzył przez długie lata.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: