SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin Mroczek z żoną Marleną i synem Ignasiem na pikniku

M jak miłość. Marcin Mroczek z żoną Marleną i synem Ignasiem na pikniku

12.06.2016, godz. 18:30
Marcin Mroczek z żoną Marleną nad Wisłą
Marcin Mroczek z żoną Marleną nad Wisłą foto: Instagram

Marcin Mroczek korzysta z każdej chwili wolnej na planie "M jak miłość", by spędzić czas z rodziną. Serialowy Piotrek Zduński w piękny, czerwcowy weekend zabrał swoją żonę, Marlenę Muranowicz i 5-miesięcznego syna Ignasia na piknik na łonie natury. Rodzina Mroczków pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze wspólnego wypoczynku.

Marcin Mroczek, jego żona Marlena i mały Ignacy stanowią rodzinkę jak z obrazka. Od kiedy w styczniu 2016 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn, aktor z "M jak miłość" chętnie dzieli się ze swoimi fanami na Facebooku i Instagramie prywatnymi zdjęciami. Serialowy Piotrek Zduński nie ukrywa, że świetnie się czuje w roli ojca. Co widać na każdej fotce, jaką wrzuca do internetu.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek Zduński zdradzi Kingę z Olgą!

Praca na planie "M jak miłość" wymaga od Marcina Mroczka sporo zaangażowania, więc jeśli tylko ma jakiś dzień wolny od zdjeć to poświęca go rodzinie. Tak też było w niedzielne, czerwcowe popołudnie, które razem z żoną i Ignasiem spędzili na pikniku poza miastem.

W cieniu drzew, na rozłożonym na trawie kocyku rodzina Mroczków mogła do woli cieszyć się cudowymi chwilami tylko we troje. 5-miesięcy Ignacy był zachwycony wycieczką z rodzicami, którzy zadbali o to, by mu się nie nudziło. Maluch bawił się beztrosko zabawkami, a przy okazji ćwiczył leżenie na brzuszku.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Choroba Helenki zbliży Tomka do Agnieszki. Joasia będzie cierpieć

Rodzinne zdjęcie Marcina Mroczka wywołało pozytywną reakcję internautów, którzy gratulują aktorowi z "M jak miłość" ślicznej żony oraz cudownego syna. Przypomnijmy, że Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz pobrali się po pięciu latach znajomości. Ich ślub odbył się 20 lipca 2013 roku w podwarszawskim Tarczynie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: