SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin Mroczek pielgrzymuje na Jasną Górę

M jak miłość. Marcin Mroczek pielgrzymuje na Jasną Górę

08.08.2015, godz. 02:00
MROCZEK PIELGRZYMUJE NA JASNĄ GÓRĘ
MROCZEK PIELGRZYMUJE NA JASNĄ GÓRĘ foto:

Trudne dni przed gwiazdą ''M jak miłość'' Marcin Mroczek (33 l.) wyruszył właśnie w pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Aktor w internecie pochwalił się, że pierwszego dnia przeszedł wraz z pozostałymi pielgrzymami prawie 40 km!

Marcin, jak widać, jest praktykującym katolikiem. Od wielu lat chodziła mu po głowie myśl, by wyruszyć w pielgrzymkę do Częstochowy, ale dopiero teraz zrealizował swoje marzenie. W czwartek z plecakiem na plecach podjął wyzwanie.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Marysia nie może czuć się bezpiecznie u boku Roberta

"Ruszyliśmy w 35. pielgrzymkę na Jasną Górę z salwatarionami, grupa zielona. Mój pierwszy raz" - napisał na swoim profilu popularny aktor.

Z jaką intencją wyruszył do Częstochowy Mroczek? O tym wie tylko on sam. Patrząc jednak na zamieszczane przez niego zdjęcia, można się domyślić, że chodzi o dalsze powodzenie w jego małżeństwie. A może aktor marzy o powiększeniu rodziny? Od dwóch lat tworzy on szczęśliwy związek z Marleną. Pod koniec lipca małżeństwo świętowało drugą rocznicę ślubu. Nie wybrali się jednak w zagraniczną podróż, świętowali na Mazurach.

Trzymamy kciuki, żeby Marcinowi udało się dojść do samej Częstochowy.

Czytaj też: M jak miłość. Barbara Mostowiak nie rozpacza po porzaże domu w Grabinie

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: