SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Katarzyna Cichopek pokazała córkę Helenkę na wakacjach

M jak miłość. Katarzyna Cichopek pokazała córkę Helenkę na wakacjach

03.04.2016, godz. 20:46
KATARZYNA CICHOPEK I MARCIN HAKIEL NA RODZINNYCH WAKACJACH
KATARZYNA CICHOPEK I MARCIN HAKIEL NA RODZINNYCH WAKACJACH foto:

Katarzyna Cichopek, gwiazda serialu "M jak miłość", pierwszy raz pochwaliła się na Facebooku swoją córką. Była ku temu doskonała okazja, bo Kasia Cichopek wybrała się z rodziną na zagraniczne wakacje. 2-letnia Helenka na zdjęciu z mamą wygląda naprawdę uroczo.

Poranne przytulasy ;) ❤❤❤

Opublikowany przez Katarzyna Cichopek na 3 kwietnia 2016

Katarzyna Cichopek i jej mąż Marcin Hakiel razem z dwójka dzieci - 7-letnim Adasiem i 2-letnią Helenką - kilka dni temu wyjechali na rodzinne wakacje. Serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość" na Facebooku chętnie pokazuje swoim fanom zdjęcia z plaży, na których pozuje owinięta w ręczniki, które reklamuje.

Patrz: M jak miłość. Katarzyna Cichopek zagra w nowym serialu! A co z Kingą Zduńską?

Ale wśród wielu zdjęć z wakacji Kasi Cichopek znalazło się też jedno z córką Helenką. Aktorka "M jak miłość" pierwszy raz pokazała się z córeczką. Do tej pory nie publikowała na portalu społecznościowym zdjęć swoich dzieci. Co prawda na fotografii nie widać twarzy Helenki, ale i tak 2-letnia dziewczynka wygląda słodko w ramionach swojej słynnej mamy, która czule ją przytula na tle lazurowego morza.

Oczywiście Cichopek nie ujawnia gdzie wypoczywa z rodziną na wakacjach. To na pewno jakiś zagraniczny kurort, ale nie wiadomo, czy gwiazda "M jak miłość" wyjechała do jakiegoś kraju w Europie czy gdzieś dalej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: