SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kacper Kuszewski wokalistą zespołu Leszcze. Rzuci M jak miłość?

M jak miłość. Kacper Kuszewski wokalistą zespołu Leszcze. Rzuci M jak miłość?

04.01.2016, godz. 11:38
Kacper Kuszewski
Kacper Kuszewski foto: MTL Maxfilm, m-jak-milosc.pl, AKPA

Kacper Kuszewski w zupełnie nowej roli. Serialowy Marek Mostowiak z "M jak miłość" właśnie dołączył do zespołu Leszcze i został wokalistą tej grupy. Przed aktorem z "M jak miłość" stoi nowe wyzwanie, bo już za kilka miesięcy ruszy w trasę koncertową. Czy rozwój muzyczynej kariery Kacpra Kuszewskiego oznacza, że Marek Mostowiak odejdzie z "M jak miłość"?

Takiego Marka Mostowiaka z "M jak miłość" nie znają nawet najwierniejsi fani serialu. Kacper Kuszewski stawia kolejny krok w swojej muzycznej karierze. Po tym jak w marcu 2015 roku na rynku ukazała się jego debiutancka płyta "Album rodzinny" z piosenkami w stylistyce szlagierów międzywojennych przyszła pora na nowe wyzwania.

Przeczytaj: M jak miłość. Ewa z Markiem w szpitalu na badaniach. Żona Mostowiaka znów chora na raka?

Z początkiem 2016 roku aktor z "M jak miłość" został wokalistą zespołu Leszcze, z którym nagrał już piosenkę "Konfiture". W programie "Pytanie na śniadanie" serialowy Marek Mostowiak zapewnił swoich fanów, że na tym nie koniec. Razem z muzykami z "Leszczy" planuje bowiem trasę koncertową.

Współpraca Kuszewskiego z "Leszczami" to jego powrót do korzeni. Aktor wychował się w Gdyni. Teraz wrócił i postanowił związać się z trójmiejską grupą "Leszcze".

Patrz: M jak miłość. Magda i Olek adoptują Maćka? Ojciec Maciusia umrze na serce

-
W Trójmieście spędziłem dzieciństwo i tam dorastałem, więc cieszę, że panowie chcieli ze mną zrealizować ten projekt. Energia jest bardzo pozytywna. W tym zespole umiejętności taneczne są ważniejsze niż wokalne. Naszą działalnością będą głównie koncerty. Nie rzucam "M jak miłość", aktorstwo wciąż pozostaje ważną częścią mojego życia zawodowego - przyznał Kuszewski.

Koncerty aktor z "M jak miłość" i zespołu Leszcze ruszają latem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

"Konfiture" - piosenka Kacpra Kuszewskiego i zespołu Leszcze >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: