SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Anna Mucha kiedyś i dziś. Zmieniła się na lepsze? - DUŻO ZDJĘĆ

M jak miłość. Anna Mucha kiedyś i dziś. Zmieniła się na lepsze? - DUŻO ZDJĘĆ

25.07.2017, godz. 14:24
Anna Mucha
Anna Mucha kiedyś i dziś. foto: AKPA

Gwiazda serialu "M jak miłość", Anna Mucha, niejednokrotnie była krytykowana w przeszłości. Aktorka przeszła długą drogę, by dojść tu, gdzie jest aktualnie. Nie da się również ukryć, że jej wygląd drastycznie się zmienił! Jak wyglądała kiedyś Anna Mucha? Pamiętacie taką Magdę z "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2017

Anna Mucha nie zawsze była odbierana jako ikona stylu. Właściwie wpadki modowe były u gwiazdy serialu "M jak miłość" dość częste, co nie raz wywoływało falę krytyki w jej stronę.

Jeszcze w 2003 roku, za czasów związku z Kubą Wojewódzkim, Anna Mucha ubierała się raczej skromnie. Z czasem w jej życiu zawitały frywolne sukienki, ogromne dekolty (z tych co prawda nie zrezygnowała do tej pory ;)) oraz fikuśne fryzury.

Dużo w życiu Anny Muchy zmienił "Taniec z gwiazdami", dzięki któremu bardzo ładnie wyrzeźbiła sylwetkę. Z czasem aktorka z serialu "M jak miłość" zaczęła jednakże tonować swój ubiór, chociaż nadal nie zrezygnowała ze swojego odważnego stylu bycia.

Dziś Anna Mucha olśniewa fanów swoją urodą i stylem. Nie wstydzi się pokazać bez makijażu, ale wie również, jak dobrze się ubrać, aby wyeksponować swoje walory w smaczny i estetyczny sposób.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnica serialu - czy Tomek przeżyje?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: