SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Blondynka. Joanna Moro już nie będzie Blondynką. Która aktorka ją zastąpi?

Blondynka. Joanna Moro już nie będzie Blondynką. Która aktorka ją zastąpi?

04.05.2016, godz. 16:00
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro)
Blondynka 4 sezon. Sylwia (Joanna Moro) foto: AKPA/ vod.tvp.pl

Joanna Moro wyrzucona z serialu "Blondynka"! Jeśli wierzyć plotkom w 5 sezonie "Blondynki" Joanna Moro nie zagra już weterynarz Sylwii Kubus. Jej miejsce w obsadzie "Blondynki" zajmie inna aktorka. Być może w tytułową rolę wcieli się Barbara Kurdej-Szatan, znana fanom seriali jako Joasia z "M jak miłość".

Joanna Moro nie będzie już "Blondynką"?! Ponoć po dwóch sezonach na planie serialu o przygodach weterynarz Sylwii Kubus z Majków produkcja "Blondynki" podziękowała Joannie Moro za współpracę. Jak podaje magazyn "Show" powód odejście Moro z "Blondynki" jest dość zaskakujący i nieco kontrowersyjny.

Przeczytaj: Blondynka 5 sezon. Scenarzyści piszą dalsze losy Sylwii Kubus

- Joanna Moro pechowo dla siebie, kojarzy się z kulturą polsko-rosyjską, a to nie wszystkim się podoba. Nie ma już czasu na zmiany w scenariuszu, więc widz bez żadnego wyjaśnienia po prostu nagle zobaczy inną osobę w roli doktor Sylwii - zdradza osoba z produkcji "Blondynki" w rozmowie z plotkarskim pismem.

I od razu pojawiły się spekulacje, że miejsce Joanny Moro w "Blondynce" mogłaby zająć Barbara Kurdej-Szatan, która jest ostatnio bardzo popularna, cieszy się uznaniem władz TVP m.in. za prowadzenie programu "Kocham Cię, Polsko". Widzowie z kolei kochają ją jako Asię w "M jak miłość".

Czy Joanna Moro będzie kolejną ofiarą zmian w TVP? Aktorka jeszcze nie komentuje plotek o odejściu z "Blondynki". Być może te doniesienia się nie potwierdzą tak samo jako informacje, że nie będzie nowego 5 sezonu "Blondynki". Przypomnijmy, że jeszcze miesiąc temu mówiło się, że szefostwo Telewizji Polskiej chce zlikwidować "Blondynkę".

Patrz: Blondynka. Koniec Blondynki w TVP? Nie wiadomo co dalej z serialem

Ekipa "Blondynki" nie ma pojęcia jaka będzie przyszłość serialu. Zwykle o tej porze roku aktorzy i osoby z produkcji znali wstępne plany na dni zdjęciowe, które były realizowane podczas wakacji. Czas mija, a twórcy "Blondynki" nie wiedzą na czym stoją. Rzeczniczka prasowa TVP nie chce komentować doniesień o tym, że to koniec "Blondynki"

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: