SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marek zażąda kary dla winnych śmierci Marii Pyrki

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marek zażąda kary dla winnych śmierci Marii Pyrki

22.08.2016, godz. 11:03
Barwy szczęścia. Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia. Marek (Marcin Perchuć) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Żałoba po śmierci Marii Pyrki (Izabela Kuna) z serialu "Barwy szczęścia" już minęła, ale mimo to Marek Złoty (Marcin Perchuć) nie pogodził się ze stratą żony i ich nienarodzonego dziecka! Wdowiec wytoczy proces firmie, od której wypożyczył samochód, w którym doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W 1492 odcinku "Barw szczęścia" zażąda 500 tys. odszkodowania dla dzieci zmarłej Marysi. Ale nie będzie mu chodziło tylko o pieniądze - Markowi zależy przede wszystkim na tym, by winny śmierci Marii zostali wreszcie ukarani.

"Barwy szczęścia" odcinek 1492 - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Wypadek, w którym zginęła ciężarna Maria Pyrka z "Barw szczęścia" już na zawsze pozostanie w pamięci Marka Złotego. Choć śledztwo wykazało, że to nie Marek jest sprawcą tej tragedii, to wdowiec w jakimś stopniu do końca życia będzie siebie obwiniał. Z ustaleń policji i prokuratury wynika jednak, że zawiniła firma wypożyczająca samochody, która nie dopatrzyła się usterek w aucie. A to właśnie przez wady fabryczne doszło do wypadku.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Ślub Walerii i Stefana - ZWIASTUN

W 1492 odcinku "Barw szczęścia" Marek stanie oko w oko z prawniczką Sylwią (Olga Bończyk) reprezentującą wypożyczalnię samochodów w procesie, jaki Złoty wytoczył tej firmie. Oczywiście szefostwo wypożyczalni nie przyzna się do winy.

A gdy Marek zażąda pół miliona złotych odszkodowania, prawniczka od raz u stwierdzi, że najpewniej spotkają się w sądzie, bo nikt mu nie zapłaci tak wysokiej kwoty. Zdeterminowany wdowiec nie da jednak za wygraną. Postanowi walczyć nie tylko o pieniądze należne dzieciom zmarłej Marysi, ale także o sprawiedliwość i ukaranie winnych wypadku.

Zobacz: Barwy szczęścia. Bartosz Gelner odszedł z serialu. Bartek Koszyk nie wróci z Norwegii

Prawniczka spróbuje przekonać Marka, że wypożyczalnia samochodów nie miała możliwości wykryć wad w aucie, w którym doszło do wypadku. Złoży mężowi Marii kondolencje i zaproponuje 100 tys. złotych w ramach ugody na otarcie łez. Marek nie zgodzi się jednak przyjąć tak śmiesznie niskiej sumy. Zagrozi prawniczce rozprawą w sądzie.

Do akcji wkroczy także dziennikarz Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), który zadzwoni do prezesa wypożyczalni i wspomni o tym, że zamierza nagłośnić w mediach sprawę walki o odszkodowanie za wypadek Marii Pyrki. To wystarczy, by prezes zgodził się wypłacić Markowi aż 1 mln złotych odszkodowania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: