SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marek po śmierci Marii otrząśnie się z traumy i będzie z Niną?

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Marek po śmierci Marii otrząśnie się z traumy i będzie z Niną?

12.06.2016, godz. 09:00
Barwy szczęścia odc. 1430 Nina (Aleksandra Popławska), Marek (Marcin Perchuć)
Barwy szczęścia odc. 1430 Nina (Aleksandra Popławska), Marek (Marcin Perchuć) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Śmierć Marii Pyrki (Izabela Kuna) z serialu "Barwy szczęścia" była prawdziwym ciosem dla jej męża, który przez długi czas obarczał siebie winą za tragiczny wypadek. W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 Marek Złoty (Marcin Perchuć) znajdzie w sobie dość siły, by zapomnieć o tym co było i rozpocząć nowe życie. Czy Nina (Aleksandra Popławska) zajmie miejsce Marii? W 1476 odcinku "Barw szczęścia" Marek wróci z Finlandii na stałe do Polski i od razu spotka się z byłą kochanką, z którą ma syna Witka (Witold Sosulski).

"Barwy szczęścia" odcinek 1476 po wakacjach - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Nowy 10 sezon "Barw szczęścia" jesienią 2016 w TVP2 otworzy nowy rozdział w życiu Marka Złotego, który powoli uporał się już z żałobą po stracie ukochanej żony. Pomógł mu w tym pobyt w szpitalu psychiatrycznym oraz świadomość tego, że dzieci Marii nie widzą w nim mordercy swojej mamy. Szczególnie Staś (Olaf Kaprzyk), który przez długi czas tak właśnie myślał o ojczymie.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Oliwia w ciąży z Kajtkiem!

W 1476 odcinku "Barw szczęścia", czyli premierowym po wakacjach 2016 Marek postanowi zostać w Polsce na stałe. Dlatego zerwie kontrakt z firmą w Finlandii, z którą przez ostatnie miesiące współpracował. Powrót Marka do kraju nie będzie oznaczał jednak, że zamierza teraz być z Niną. Wręcz przeciwnie. Po śmierci Marii nie Marek wyobraża sobie, by miał dzielić życie z inną kobietą. Zmarła żona wciąż pozostanie jego jedyną miłością.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ucieczka Bartka do Norwegii! Bartosz Gelner odchodzi z Barw szczęścia?

Zaraz po przyjeździe z Finlandii odwiedzi dzieci Marysi w domu na Zacisznej. Powie im, że postanowił wrócić do Polski, by ułożyć od nowa swoje życie. Już bez Marii. Hubert (Marek Molak) pomyśli przez moment, że ojczym chce związać się z Niną. Ale Marek szybko wyprowadzi go z błędu.

- Jestem ojcem Witka, ale ja i Nina to już zamknięty rozdział. Myślałem, żeby gdzieś wyjechać, zacząć nowe życie, ale może kiedyś, nie w tej chwili - wyzna Hubertowi. Później Marek odwiedzi Ninę w jej nowym mieszkaniu, by przekazać jej swoją decyzję. Była kochanka zaproponuje mu pracę w swojej firmie na kierowniczym stanowisku, lecz on odmówi.

Decyzja Marka sprawi wielki ból Witkowi, który liczył na to, że teraz będą szczęśliwą rodziną. Syn Marka zapyta go wprost czy już nie kocha jego mamy. - A on cię kocha, wiesz? - powie Witek, ale mimo to Marek nie zmieni zdania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN ostatnich odcinków "Barw szczęścia" przed wakacjami 2016 >>>

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: