SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Kajtek oskarżony o próbę gwałtu. Oliwka zeznaje pod presją rodziców

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Kajtek oskarżony o próbę gwałtu. Oliwka zeznaje pod presją rodziców

09.08.2016, godz. 14:00
Barwy szczęścia odc. 1479 po wakacjach 2016. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), rodzice Oliwki (Anna Grycewicz i Arkadiusz Janiczek)
Barwy szczęścia odc. 1479 po wakacjach 2016. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), rodzice Oliwki (Anna Grycewicz i Arkadiusz Janiczek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Kajtek (Jakub Dmochowski) oskarżony o gwałt! Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) pod presją rodziców obciąży chłopaka kłamliwymi zeznaniami? W 1481 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że nastolatka nie jest w ciąży. Klaudia (Anna Grycewicz), Szczepan (Arkadiusz Janiczek), Sabina (Barbara Kurzaj) i Władek (Przemysław Stippa) odetchną z ulgą, ale kłopoty dopiero się zaczną. Na skutek niefortunnego zbiegu okoliczności Kajtek zostanie oskarżony o gwałt! Co wydarzy się w nowych odcinkach "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1481 po wakacjach - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" przed wakacjami 2016 Kajtek i Oliwka pierwszy raz poszli do łóżka, a romantyczne chwile uniesienia zamieniły się w koszmar! Nastolatkowie zaczęli obawiać się, że zostaną rodzicami. Oliwce spóźnia się okres, a jej Klaudia i Szczepan zmuszają ją do aborcji!  

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona rzuci Adriana Świderskiego! Ślubu nie będzie

W 1480 odcinku "Barw szczęścia" zmartwiona nastolatka ucieknie do ukochanego chłopaka i wyzna mu w sekrecie, zę jednak nie jest w ciąży, a opóźnienie miesiączki spowodowane było stresem. Bliscy młodych odetchną z ulgą, ale sytuacja wcale się nie polepszy.

Już w 1481 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka zrobi Kajtkowi szlaban na seks do czasu egzaminów. Chłopak oczywiście się zgodzi, ale w czasie rozmowy przypadkowo obleje ją sokiem. Nastolatek weźmie jej sukienkę, żeby zmyć plamę, a dziewczyna zostanie w salonie owinięta jedynie ręcznikiem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Bartek nie wróci z Norwegii. Pożegna się z Kasią i Walerią

Wtedy do mieszkania wbiegnie ojciec Oliwki i wpadnie w szał. Zacznie krzyczeć i wyzywać Kajtka! Szczepan wezwie policję, a niesłusznie oskarżony chłopak zadzwoni do Władka i o wszystkim mu opowie. Niedługo później okaże się, że Kajtek został oskarżony o gwałt! Czy Oliwka celowo chce narobić mu kłopotów? A może zeznaje pod przymusem rodziców?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: TVN Meteo/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: