SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Agnieszka odda Kasi mieszkanie

Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Agnieszka odda Kasi mieszkanie

04.07.2016, godz. 13:45
Barwy szczęścia odc. 1470. Kasia (Katarzyna Glinka), Agnieszka (Anna Dereszowska)
Barwy szczęścia odc. 1470. Kasia (Katarzyna Glinka), Agnieszka (Anna Dereszowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Anna Dereszowska w serialu "Barwy szczęścia" nie gra typowego czarnego charakteru, ale jej bohaterka Agnieszka Walczak naraziła się widzom swoim podłym zachowanie. Wykorzystała bowiem naiwność Kasi Górki (Katarzyna Glinka) i fakt, że była przyjaciółka potrzebowała pieniędzy, by zabrać jej mieszkanie. W nowych odcinkach 10 sezonu "Barw szczęścia" po wakacjach 2016 Agnieszka pokaże jednak swoją ludzką twarz i odda Kasi mieszkanie, które podstępem sobie przywłaszczyła.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2016 nowe odcinki 10 sezonu od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Anna Dereszowska dołączyła do obsady "Barw szczęścia" w marcu zeszłego roku, ale w krótkim czasie zraziła do siebie miliony widzów. Bo blogerka modowa Agnieszka Walczak nie da się lubić. Nie dość, że kilka lat temu ukradła Kasi chłopaka, Adama (Bartosz Porczyk), to jeszcze próbowała uwieść jej obecnego ukochanego Łukasza Sadowskiego (Michał Rolnicki). A w finale minionego sezonu "Barw szczęścia" zabrała Górce mieszkanie, które przejęła za niespłaconą pożyczkę.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Łukasz sprowadzi na Kasię niebezpieczeństwo

Postać Agnieszki jest tak nienawidzona przez Polaków, że Anna Dereszowska odczuwa tę niechęć nawet gdy robi zakupy na bazarku. W ostatnim wywiadzie dla portalu telemagazyn.pl przyznała, że pani, która jeszcze do niedawna sprzedawała jej najlepsze jabłka, teraz nie zwraca szczególnej uwagi wybierając dla niej owoce ze straganu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Kasia nie chce wyprowadzić się z Łukaszem do Otwocka

Mimo, że Anna Dereszowska doskonale wie, że to wszystko efekt doskonale zagranej roli w "Barwach szczęścia", to już się cieszy, że w nowym 10 sezonie po wakacjach 2016 Agnieszka Walczak przejdzie przemianę i nie będzie już tak wredna.

- Agnieszka się zreflektuje, przy czym ja jej bardzo bronię, bo w gruncie rzeczy jest w trudnej sytuacji. Próbuje sobie poradzić w swoim życiu. Nagle zostaje bez pracy, bez środków do życia. Nie mniej oczywiście w różnych sytuacjach zachowała się tak, jak ja bym się prywatnie nie zachowała - przyznała Anna Dereszowska.

- Staram się ją zrozumieć. Cieszę się, że scenarzyści uznali, że trzeba ją troszkę złagodzić. Moja postać znów będzie tą fajną, sympatyczną dziewczyną, od której zaczęliśmy - dodała z uśmiechem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: