SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piłkarz gej zakocha się we Władku. Mocne sceny w Barwach szczęścia

Barwy szczęścia. Piłkarz gej zakocha się we Władku. Mocne sceny w Barwach szczęścia

13.01.2016, godz. 16:00
Barwy szczęścia odc. 1400. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia odc. 1400. Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Gejowski romans w serialu "Barwy szczęścia" będzie szokiem dla wielu widzów? To się dopiero okaże, ale scenarzyści zadbali o to, by w tym wątku nie zabrakło odważnych scen. W 1381 odcinku "Barw szczęścia" pojawi się nowy bohater, zawodowy piłkarz Darek Janicki (w tej roli Andrzej Niemyt), który ukrywa przed całym światem, że jest homoseksualistą. Sportowca geja połączy głębokie uczucie z Władkiem Cieślakiem (Przemysław Stippa).

"Barwy szczęścia" odcinek 1381 - poniedziałek, 18.01.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Andrzej Niemyt, 28-letni aktor znany do tej pory z roli Filipa w serialu "Lekarze", ma niezwykle trudną rolę w "Barwach szczęścia". Ale właśnie dzięki tej kreacji aktorskiej może się stać o nim głośno. Zagra bowiem piłkarza geja, którego połączy romans z Władkiem Cieślakiem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Łukasz wyjedzie do Katowic! Zostawi Kasię i ich syna Ksawcia?

W 1381 odcinku "Barw szczęścia" Władek pozna znanego sportowca, który zostanie jego sąsiadem. Dopiero po jakimś czasie zorientuje się, że Darek ukrywa przed wszystkimi swoją orientację seksualną. Boi się, że kiedy prawda wyjdzie na jaw jego kariera będzie skończona. Bardzo dba o to, by stwarzać pozory. Udaje, że jest w szczęśliwym związku z modelką Romą.

W przeszłości Darek miał intymne relacje z mężczyznami, ale teraz bardzo się pilnuje. - Pokazuje się w towarzystwie modelki Romy, w którą ma układ - powiedział Andrzej Niemyt w ostatnim wywiadzie.

Uczucie do Właddka sprawi, że piłkarza zacznie rozdzierać konflikt wewnętrzny - czy przyznać się do swojej orientacji, czy zachować to w tajemnicy, by nie zniszczyć swojej kariery.

Patrz: Barwy szczęścia. Zamach na Igę i Piotra. Postrzelony przez Rosjan Piotr umrze?


28-letni aktor od razu złapał świetny kontakt z Przemysławem Stippą, który w "Barwach szczęścia" już od ośmiu lat gra geja. Nie ma między nimi żadnych zgrzytów podczas kręcenia scen. Jak sam przyznaje podczas zdjęć próbnych nie miał pojęcia, kim jest jego bohater.

- Miałem zagrać pewnego siebie chłopaka, który chce wynająć dom. Dopiero gdy zadzwoniono do mnie, by mi powiedzieć, że wygrałem casting, dowiedziałem się, że Darek jest zawodowym piłkarzem i homoseksualistą - ujawnił Andrzej Niemyt.

Przyjął tę rolę, bo dla aktora to bardzo ciekawe doświadczenie, które daje mu duże możliwości. W nowych odcinkach "Barw szczęścia" w wątku gejowskiego romansu nie zabraknie mocnych scen. 

- Była tak trudna scena. Sam jestem ciekaw, jak zostanie zmontowana. Czy to było trudne? Podchodzimy do tego z Przemkiem profesjonalnie, wiadomo że to są trudniejsze sceny do zagrania, ale chcemy żeby były realistyczne, dobre, a nie przekłamane - powiedział serialowy Darek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: