SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Elżbieta Romanowska byłą dziewczyną Borysa Grzelaka

Barwy szczęścia. Elżbieta Romanowska byłą dziewczyną Borysa Grzelaka

28.09.2016, godz. 07:30
Barwy szczęścia odc. 1503. Borys (Jakub Wieczorek), Aldona (Elżbieta Romanowska)
Barwy szczęścia odc. 1503. Borys (Jakub Wieczorek), Aldona (Elżbieta Romanowska) foto: Artcurial

Elżbieta Romanowska w serialu "Barwy szczęścia" sprawi, że serce Borysa (Jakub Wieczorek) zabije mocniej. Jako Aldona zadebiutuje w 1503 odcinku "Barw szczęścia". Samotny Borys, który po odrzuceniu przez Bożenę (Marieta Żukowska) wciąż szuka swojego szczęścia, skontaktuje się z dziewczyną, która przed laty była jego pierwszą miłość. Wybuch uczuć jaki między nimi nastąpi będzie miał nieoczekiwany finał.

"Barwy szczęścia" odcinek 1503 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Miłosnych wątków w "Barwach szczęścia" nie brakuje, a kochliwy Borys, który do tej pory źle lokował swoje uczucia, jest na to żywym dowodem. Młody Grzelak ma za sobą ślub (Ewa Konstancja Bułhak) i zakończoną wielkim rozczarowaniem znajomość z Bożeną.

Patrz: Barwy szczęścia. Cezary Żak alfonsem i mordercą prostytutek! To on zabije Stellę

W 1503 odcinku "Barw szczęścia" Borys wyzna Zenkowi (Jan Pęczek), że nawiązał kontakt z Aldoną, swoją pierwszą miłością. Wkrótce na Zacisznej dochodzi do spotkania pary. Wrażenie jakie Aldona zrobi na Borysie będzie tak oszałamiające, że dawne uczucia powrócą z nową siłą.

Była dziewczyna Borysa opowie mu o swoim życiu - o tym, że mieszka na wsi, samotnie wychowuje dziecko i niedawno została sołtysem… Grzelak będzie pod wrażeniem! I kilka dni później odwiedzi Aldonę w jej gospodarstwie pod Warszawą.  Oboje poczują, że łączące ich uczucie wcale nie znikło…

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Klątwa nad Klarą i Hubertem! Choroba ich dziecka to dopiero początek nieszczęść

Borys będzie pewny, że tym razem odnalazł idealną kobietę, z którą chce spędzić resztę życia. Dlatego też nie będzie zwlekał z oświadczynami. Już w 1510 odcinku "Barw szczęścia" pojedzie na wieś z bukietem kwiatów w dłoniach i pierścionkiem w kieszeni.

- Oszalałem na twoim punkcie. Zostaniesz moją żoną? - wyzna Borys, ale niestety czeka go rozczarowanie. Zdziwiona Aldona nie zgodzi się za niego wyjść i jasno da mu do zrozumienia, że za bardzo pośpieszył się z oświadczynami.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: