SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Ewunia dowie się, że Marta nie jest jej biologiczną matką

Barwy szczęścia. Ewunia dowie się, że Marta nie jest jej biologiczną matką

06.09.2016, godz. 20:37
Barwy szczęścia odc. 1490 Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1490 Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Mała Ewa (Gabriela Ziembicka) z serialu "Barwy szczęścia" pozna przerażającą prawdę! Piotr (Piotr Jankowski) powie dziewczynce, że Marta (Katarzyna Zielińska) nie jest jej biologiczną mamą. W 1500 odcinku "Barw szczęścia" Walawska będzie załamana, ale za radą Artura (Jacek Rozenek) przeprowadzi z córką poważną rozmowę. Czy Ewunia wybaczy jej kłamstwo i czy Marta straci prawo do opieki nad dzieckiem?

"Barwy szczęścia" odcinek 1500 - piątek, 23.09.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W "Barwach szczęścia" Piotr i Iga (Ada Fijał) wyjechali z dziećmi do Londynu. Marta zgodziła się, by Ewunia odwiedziła ojca za granicą, ale to co czego dziewczynka dowie się na miejscu, na zawsze zmieni jej życie.

Patrz: Barwy szczęścia. Wojna o Ewunię! Piotr zabierze Marcie córkę? - ZWIASTUN

W 1500 odcinku "Barw szczęścia" po powrocie od Piota, Ewa będzie wyraźnie załamana. Okaże się, że ojciec powiedział jej, że Marta nie jest jej prawdziwą matką.

- Jak mam jej to wytłumaczyć? Boli mnie, że nie było mnie przy niej, kiedy dowiedziała się, że nie jest moją biologiczną córką - powie Marta ze łzami w oczach, a Chowański zaproponuje, by porozmawiała szczerze z córeczką.
- A to, co zrobił Piotr, jest niewybaczalne! - skomentuje Artur.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Marek zażąda kary dla winnych śmierci Marii Pyrki

Tego samego dnia Marta zabierze Ewunię na cmentarz i przy grobie Eweliny (Teresa Dzielska) wyjaśni dziewczynce, że jej biologiczna matka zmarła w czasie porodu.

- Mamą jest ktoś, kto urodził, ale też ktoś, kto kocha, troszczy się , opiekuje, więc może ty skarbie, masz dwie mamusie? - wyjaśni Walawska. Ku jej zdziwieniu pełna zrozumienia dziewczynka mocno ją przytuli. Niedługo później Marta spotka się z Piotrem i wyjaśni, że nie pozwoli sobie odbierać dziecka. Zapowiada się ostra walka...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: