SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Kajtek oskarżony o gwałt! Zemsta ojca Oliwki

Barwy szczęścia. Kajtek oskarżony o gwałt! Zemsta ojca Oliwki

30.08.2016, godz. 19:15
Barwy szczęścia odcinek 1479, Kajtek (Jakub Dmochowski), Szczepan (Arkadiusz Janiczek), Klaudia (Anna Grycewicz)
Barwy szczęścia odcinek 1479, Kajtek (Jakub Dmochowski), Szczepan (Arkadiusz Janiczek), Klaudia (Anna Grycewicz) foto:

Szczepan (Arkadiusz Janiczek) z serialu "Barwy szczęścia" nie odpuści! Ojciec Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) zemści się na Kajtku (Jakub Dmochowski) i zgłosi na policję próbę gwałtu! W 1483 odcinku "Barw szczęścia" Zborowski przyłapie córkę na spotkaniu z chłopakiem i zdenerwuje się, że dzieci lekceważą jego zakazy. W dodatku Oliwka będzie w samym ręczniku! To może się źle skończyć. W 1484 odcinku "Barw szczęścia" los Kajtka będzie zależeć od zeznań ukochanej.

"Barwy szczęścia" odcinek 1483 - środa, 31.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W 1483 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek i Oliwka złamią obietnicę daną Szczepanowi i spotkają się w domu Władka (Przemysław Stippa) żeby razem przygotować się do zbliżających się egzaminów. 

Patrz: Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek uciekną z domu, by być razem

W czasie spotkania nastolatek obleje ukochaną sokiem. Chcąc ratować sytuację weźmie jej sukienkę, żeby zmyć plamę, a dziewczyna zostanie w salonie owinięta jedynie ręcznikiem.

Wtedy do mieszkania Cieślaka wbiegnie ojciec Oliwki i wpadnie w szał. Zacznie krzyczeć i wyzywać Kajtka! Szczepan wezwie policję, a niesłusznie oskarżony chłopak zadzwoni do Władka i o wszystkim mu opowie.

Przeczytaj: Bartek nie wróci z Norwegii. Pożegna się z Kasią i Walerią

Po telefonie od Kajtka Sabina (Barbara Kurzaj) i Władek przyjeżdżają do domu. Dowiadują się od policjantów, że ich syn został oskarżony przez Zbrowskiego o próbę gwałtu na jego córce. Od zeznań Oliwki zależy, co grozi Kajtkowi. Niestety dziewczyna znajduje się pod silnym wpływem ojca.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: