SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Oliwka ucieknie z domu, bo rodzice zmuszają ją do aborcji

Barwy szczęścia. Oliwka ucieknie z domu, bo rodzice zmuszają ją do aborcji

25.08.2016, godz. 19:33
Barwy szczęścia odcinek 1481, Kajtek (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Barwy szczęścia odcinek 1481, Kajtek (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

W serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do aborcji?! Kiedy 16-letnia Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) upewni się, że jest w ciąży z Kajtkiem (Jakub Dmochowski), jej rodzice - Klaudia (Anna Grycewicz) i Szczepan (Arkadiusz Janiczek) - zrobią wszystko, by zmusić córkę do zabicia nienarodzonego dziecka. W 1480 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka ucieknie z domu do Kajtka w nadziei na to, że chłopak uratuje ją i ich maleństwo.

"Barwy szczęścia" odcinek 1480 - piątek, 26.08.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Ciąża Oliwki z "Barw szczęścia" będzie efektem pierwszej wspólnej nocy, którą nastolatka spędziła z Kajtkiem. Młodzi zakochani przeżyją wstrząs gdy upewnią się w swoich podejrzeniach, że zostaną rodzicami. Od razu zrozumieją jak nieodpowiedzialnie postąpili decydując się na seks bez zabezpieczenia. Tyle tylko, że na skruchę i wyrzuty sumienia będzie już za późno.

Patrz: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Iwona rzuci Adriana Świderskiego! Ślubu nie będzie

Wiadomość o tym, że Oliwia jest w ciąży od razu dotrze do jej rodziców. Klaudia i Szczepan, którzy jako nowi bohaterowie zadebiutują w 1479 odcinku "Barw szczęścia", będą zszokowani na wieść, że zostaną dziadkami. Rodzice 17-latki nawet nie wezmą pod uwagę możliwości, by to dziecko pojawiło się na świecie. Przecież ani Oliwia, ani Kajtek nie nadają się na bycie rodzicami. Tylko aborcja może ich uchronić przed zmarnowaniem sobie życia.

Zrozpaczona Oliwka nie zgodzi się na zabicie swojego dziecka. Nastolatka będzie błagać rodziców, by pozwolili jej urodzić. Klaudia nie zechce o tym nawet słyszeć. Jeszcze tego samego dnia zadzwoni do lekarza, by umówić Oliwkę na zabieg.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2016. Bartek nie wróci z Norwegii. Pożegna się z Kasią i Walerią

W 1480 odcinku "Barw szczęścia" ciężarna Oliwka zdecyduje się na desperacki krok - ucieknie z domu do Kajtka w nadziei na to, że u chłopaka znajdzie schronienie. Klaudia i Szczepan zdobędą adres Władka Cieślaka (Przemysław Stippa) i natychmiast złożą wizytę ojcu Kajtka.

To od nich Władek i Sabina (Barbara Kurzaj) dowiedzą się, że Oliwka zaszła w ciążę z ich synem. Rodzice Kajtka staną w obronie Oliwki i zaczną przekonywać jej rodziców, że aborcja nie jest jedynym wyjściem z sytuacji.

I nawet będą gotowi zaopiekować się wnukiem lub wnuczką. - Rozumiem wszystkie pana argumenty... ale aborcja może być dla Oliwki traumą na całe życie - Sabina, gdy obie rodziny się w końcu spotykają, spogląda niepewnie na ojca Oliwki.
- A takie wczesne macierzyństwo nie? Moja córka nie może być teraz matką!
- A co mówi Oliwka? Chce usunąć ciążę?
- Takie pytanie nie ma sensu! Mam zapytać nastolatkę, czy chce sobie zmarnować życie? Odpowiedź jest oczywista! Tymczasem Władek rzuci cicho: - Nie tak należy zadać to pytanie... I pamiętajmy, że aborcja jest w Polsce nielegalna...

Czy Klaudia i Szczepan zgodzą się, by dziecko Oliwki i Kajtka przyszło na świat?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: