SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Amelia winna śmierci swojego męża. Tajemnica Amelii wyjdzie na jaw

Barwy szczęścia. Amelia winna śmierci swojego męża. Tajemnica Amelii wyjdzie na jaw

05.04.2016, godz. 18:30
Barwy szczęścia. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz Wiśniewski (Kazimierz Mazur)
Barwy szczęścia. Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz Wiśniewski (Kazimierz Mazur) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Jaką tajemnicę ukrywa Amelia (Stanisław Celińska) z serialu "Barwy szczęścia"? Bezdomna, którą Tomasz Wiśniewski (Kazimierz Mazur) przygarnął do siebie przez długi czas skrywała prawdę o swojej rodzinie, mężu i dzieciach. W 1451 odcinku "Barw szczęścia" Amelia przyzna się, że przez nią jej mąż nie żyje, a syn i córka nie chcą jej znać. Impulsem do tego, by Amelia wyznałą swoją tajemnicę stanie się jej przypadkowe spotkanie z synem, którym okaże się Bruno Stański (Lesław Żurek), bogaty biznesmen, szefem firmy, w której biurze Amelia będzie sprzątać.

"Barwy szczęścia" odcinek 1451 - piątek, 6.05.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Kim jest Amelia z "Barw szczęścia"? To pytanie zadają sobie widzowie od chwili gdy bezdomna kobieta pojawiła się na osiedlu przy Zacisznej.

Patrz: Barwy szczęścia. Bartek aresztowany w Tajlandii za narkotyki

Tomasz Wiśniewski spotkał Amelię w okolicy śmietników. Szybko okazało się, że to poczciwa i dobra kobieta, którą zły los pchnął na ulicę, ale która nie skarży się na swoje życie i potrafi o siebie zadbać w każdej sytuacji. Dobroć Tomasza sprawiła, że Amelia przyjęła jego pomoc. Zamieszkała z nim i stara się teraz uporządkować swoje życie.

Od kilku miesięcy Amelia pracuje jako sprzątaczka w firmie Marii Pyrki (Izabela Kuna) i właśnie dzięki tej pracy odnajdzie swojego syna. Los sprawi, że w 1450 odcinku "Barw szczęścia" Amelia odkryje, że przedsiębiorca Bruno Stański (Lesław Żurek), szef australijskiej firmy Ausdel, która wynajmuje sporą część biur w budynku gdzie ona będzie sprzątaczką, jest jej synem.

Patrz: Barwy szczęścia. Marek po śmierci i pogrzebie Marii pójdzie siedzieć do więzienia?

To spotkanie wywrze tak wielki wpływ na Amelię, że zacznie bardzo dziwnie się zachowywać. Do tego stopnia, że Bożena (Marieta Żukowska) będzie się zastanawiać co się stało z rodziną Amelii i dlaczego kobieta słowem nie wspomina o swoich bliskich.

Kiedy Bruno odtrąci Amelię mówiąc jej prosto w oczy, że jej nie zna i już od dawna nie ma matki, kobieta postanowi wyznać Tomaszowi swoją rodzinną tajemnicę. Jak podaje "Świat Seriali" zrobi to w  1451 odcinku "Barw szczęścia".

Amelia wyjawi, że to przez nią jej mąż nie żyje, a dzieci się od niej odwróciły. Wiele lat temu gdy byli jeszcze kochającą się rodziną ona ciągle miała pretensje do męża za brak ambicji. Przez nią zaczął pić, a wtedy wyrzuciła go z domu. Dzieci nigdy jej tego nie wybaczyły.

Bruno wyprowadził się do Australii zaraz po maturze, a młodza córka Rozalia pojechała za nim. Amelia przyzna, że teraz Bruno jest w Polsce i wyrzeka się matki. Czy Amelia odzyska rodzinę, którą straciła wiele lat temu? O tym widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: