SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Piotr Walawski wrabia Artura Chowańskiego w łapówki. Iga grozi Piotrowi

Barwy szczęścia. Piotr Walawski wrabia Artura Chowańskiego w łapówki. Iga grozi Piotrowi

19.04.2016, godz. 11:26
Barwy szczęścia odc. 1438. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1438. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Afera korupcyjna w serialu "Barwy szczęścia" zatacza coraz szersze kręgi. W 1438 odcinku "Barw szczęścia" wybucha konflikt między Piotrem Walawskim (Piotr Jankowski) a Arturem Chowańskim (Jacek Rozenek). Powód? Piotr zeznaje w prokuraturze w sprawie przejęcia przez Rosjan wydawnictwa G&G i całą winę za łapówki zrzuca na Artura. Choć to Walawski prowadził nielegalne interesy z Wadimem (Vadim Affanassiev) i Władimirem (Paval Kryksunou), to robi kozła ofiarnego z Chowańskiego.

"Barwy szczęścia" odcinek 1438 - wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Piotr Walawski i prezes G&G Roman Janiszewski (Wojciech Dąbrowski) z "Barw szczęścia" uknuli spisek, by oczyścić się z zarzutów w sprawie afery łapówkarskiej w wydawnictwie. Winą obciążają Artura Chwańskiego, który jako pierwszy robił interesy z Wadimem i Władimirem.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oświadczyny Adriana. Iwona weźmie ślub z seksoholikiem Świderskim

Z kolei Marta znajduje się W samym środku konfliktu pomiędzy Piotrem i Arturem znajduje się Marta (Katarzyna Zielińska), która wierzy swojemu mężowi, ale chwilami ma wątpliwości czy interesy Chowańskiego z Rosjanami były legalne. Zeznania Piotra w sprawie Rosjan w prokuraturze obciążąją winą tylko Artura.

W 1438 odcinku "Barw szczęścia" Artur żąda, żeby Piotr odwołał kłamstwa, które zeznał w prokuraturze. Atakuje Walawskiego na ulicy. Między mężczyznami dochodzi do rękoczynów. - Jestem niewinny! Nic nie zrobiłem - broni się Chowański.

- Wpakowałeś wydawnictwo w bagno i chcesz mi powiedzieć, że nie miałeś z tym nic wspólnego! Wiesz co moja żona musiała przez ciebie przejść? - Walawski zrzuca na męża Marty winę za zamach, który zlecili Rosjanie.

Patrz: Barwy szczęścia. Prezes TVP zlikwiduje Barwy szczęścia? Co dalej z serialem?

- Nie zgrywaj cwaniaka. Dogadałeś się z Janiszewskim, co ci obiecał za składanie fałszywych zeznań? - Artur nie pozwala robić się z siebie kozła ofiarnego. Szarpiących się mężczyzn rozdziela Iga. Pyta Chowańskiego o co mu chodzi. 

- Piotr i Janiszewski zeznali w sądzie, że ja namawiałem na przyjęcie łapówki od Rosjan w zamian za sprzedaż wydawnictwa i to ja skorumpowałem część zarządu! Rozumiesz? - odpowiada wściekle Chowański. - Nie wierzę... - Iga jest wstrząsnięta słowami Artura.
- Naprawdę? To zapytaj swojego męża. Ciekawe jaką bajeczkę tym razem ci sprzeda!

Walawska, dowiedziawszy się, że jej mąż zrzucił winę na Chowańskiego, stanowczo stawia sprawę przed Piotrem. Nie ma zamiaru mieszkać z oszustem, ani pozwolić mu na wychowywanie swoich dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: