SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Barwy szczęścia. Iga wypisze się szpitala, by chronić dzieci przed Rosjanami. A co z Piotrem?

Barwy szczęścia. Iga wypisze się szpitala, by chronić dzieci przed Rosjanami. A co z Piotrem?

03.02.2016, godz. 14:57
Barwy szczęścia odc. 1392. Iga (Ada Fijał), Marta (Katarzyna Zielińska), Monika (Kalina Kajper)
Barwy szczęścia odc. 1392. Iga (Ada Fijał), Marta (Katarzyna Zielińska), Monika (Kalina Kajper) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Zamach w serialu "Barwy szczęścia", którego celem padli Piotr (Piotr Jankowski) i Iga (Ada Fijał) ujawnił do czego są zdolni Rosjanie Wadim (Vadim Affanassiev) i Władimir (Paval Kryksunou). W 1392 odcinku "Barw szczęścia" nie tylko Walawscy, ale także ich dzieci Monika (Kalina Kajper), Miłoszek (Jakub Kwinta) są w niebezpieczństwie. Iga na własne żądanie wypisuje się ze szpitala, by być blisko swoich dzieci i móc je chronić przed gangsterami.

"Barwy szczęścia" odcinek 1392 - czwartek, 4.02.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Iga i Piotr z "Barw szczęścia" nie będą mogli zaznać spokoju dopóki rosyjscu gangsterzy są na wolności. Po zamachu na Walawskich obaj prezesi wydawnictwa G&G dosłownie rozpłynęli się w powietrzu. Ślad po nich zaginął, ale to nie oznacza, że zagrożenie minęło. Wręcz przeciwnie. Prawnicy Rosjan walczą dla nich o odszkodowanie.

Patrz: Barwy szczęścia. Piotr przeżyje zamach i obudzi się ze śpiączki

W 1392 odcinku "Barw szczęścia" Iga nie może znieść tęsknoty za dziećmi. Na własne życzenie wypisuje się ze szpitala. Chce być blisko Moniki i Miłoszka, by móc ich chronić. Dzwoni do Marty (Katarzyna Zielińska) i prosi ją, żeby przywiozła dzieci do szpitala. Od dnia tragicznej w skutkach strzelaniny to właśnia opiekuje się dziećmi Igi i swojego byłego męża.

- Przepraszam za ten atak paniki, ale przysnęłam i przyśniło mi się, że... Ja po prostu chciałam zobaczyć czy wszystko z nimi w porządku - tłumaczy roztrzęsiona Iga, którą dręczy przeczucie, że Rosjanie znów zaatakują.
- Staram się, żeby wszystko było ok
- Wiem Marta i to nie jest tak, że ci nie ufam. Po prostu po tym wszystkim co się stało...

Marta doskonale rozumie Igę. Sama jest matką i wie, że ma prawo się denerwować. Zapewnia ją, że może się zająć Moniką i Miłoszkiem jak długo będzie potrzeba. Ale Iga wychodzi już ze szpitala - wypisuje się na własne żądanie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Piłkarz Darek Janicki jest gejem i zakocha się we Władku

Lekarz ostrzega ją jednak, że to nie jest dobry pomysł. Rana postrzałowa ramienia wciąż się jeszcze goi.

- Wracając tak szybko do opieki nad dziećmi może sobie pani zaszkodzić. To pani sama wymaga teraz opieki...

W końcu Iga zmienia zdanie. Błaga Martę, by zabrała jej dzieci na wieś gdzie będą bezpiecznie. Marta także obawia się o życie nie tylko Miłoszka i Moniki, ale także swoje, córki Ewuni (Gabriela Ziembicka) i ukochanego męża Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: