Wojenne dziewczyny zamiast Stulecia Winnych. Zmiany w obsadzie 5 sezonu! Ona zastąpi Marysię? - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Wojenne dziewczyny zamiast Stulecia Winnych. Zmiany w obsadzie 5 sezonu! Ona zastąpi Marysię? - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych

Wojenne dziewczyny zamiast Stulecia Winnych. Zmiany w obsadzie! Ona zastąpi Marysię? - ZDJĘCIA

2022-07-20 10:13

"Wojenne dziewczyny" zastąpią "Stulecie Winnych" w jesiennej ramówce TVP, a nowy 5 sezon rozpocznie się już w niedzielę, 4.09.2022! Dalsze losy Ewy (Vanessa Aleksander), Marysi (Aleksandra Pisula) i Nitki (Maja Szopa) po tragicznej śmierci Irki (Marta Mazurek), zastrzelonej przez Niemców, będą nie mniej wstrząsające. Zwłaszcza, że w 5 sezonie "Wojennych dziewczyn" nastąpią kolejne zmiany w obsadzie. Pojawi się nowa bohaterka, Magda, którą zagra Karolina Rzepa, znana z roli Zoi w "Stuleciu Winnych". To ona, a nie Marysia jest na zdjęciach promujących kolejne odcinki serialu. Zajmie miejsce Marysi? Poznaj szczegóły!

"Wojenne dziewczyny" 5 sezon nowe odcinki od niedzieli, 4.09.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Nowy 5 sezon "Wojennych dziewczyn" powstał już latem zeszłego roku, zanim w TVP1 ruszyła emisja 4 serii. Już wtedy było wiadomo, że obsada "Wojennych dziewczyn" się zmieni, że zabraknie jednej z głównych bohaterek, a jej miejsce zajmie nowa postać, Nitka. Śmierć Irki, która zginęła podczas akcji odbicia z rąk Niemców, spowodowała, że do grupy konspiratorek dołączyła właśnie Nitka, czyli Karolina Węgierska, arystokratka spokrewniona z Margarethe von Losein (Katrin Bühring). Ale w kolejnym 5 sezonie "Wojennych dziewczyn" pojawi się jeszcze jedna nowa bohaterka, Magda. Zagra ją Karolina Rzepa, znana z roli Zoi w "Stuleciu Winnych".

Nie przegap: Stulecie Winnych 5. Kto zagra 18-letnią Bronię Winną? Fani zdecydowali, ale wybór! - ZDJĘCIA

Kogo w nowych odcinkach "Wojennych dziewczyn" jesienią 2022 zastąpi Magda? Na zdjęciach promujących 5 sezon pojawia się obok Ewy i Nitki, ale brakuje wśród nich Marysi. Czyżby szykowało się kolejne odejście z serialu, a Aleksandra Pisula pożegna się z "Wojennymi dziewczynami" jak Marta Mazurek? Nic z tych rzeczy! Marysia pozostanie dzielną konspiratorką, ale Magda będzie miała spory wpływ na dalsze losy walczących przyjaciółek.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Syn Franki dołączy do rodziny Zduńskich! Wyjdzie na jaw kto jest ojcem Adama - ZDJĘCIA

Obsada "Wojennych dziewczyn" 5 sezonu - kto wystąpi w serialu?

W obsadzie 5 sezonu „Wojennych dziewczyn” oprócz Vanessy Aleksander, Aleksandry Pisuli i Mai Szopy nie zabraknie na pewno Michała Czerneckiego (Witek - brat Irki, ukochany Ewy), Danuty Stenki (Jadwiga Szczęsna - matka Irki i Witka), Macieja Brzoski (Karl Meier), Magdaleny Czerwińskiej (Leokadia), Katrin Buhring (Margarethe von Losein), Piotra Nerlewskiego (Zyga - ukochany Nitki) i Pawła Małaszyńskiego (Kruk).

M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął
Najnowsze