Wojenne dziewczyny. Czy będzie 3 sezon? Kiedy nowe odcinki?

2018-06-03 19:42 Ag
Wojenne dziewczyny 2 sezon. Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Joachim (Aleksandra Pisula) Irka Szczęsna (Marta Mazurek)
Autor: vod.tvp.pl Wojenne dziewczyny 2 sezon. Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Joachim (Aleksandra Pisula) Irka Szczęsna (Marta Mazurek)

"Wojenne dziewczyny" znikają z anteny TVP1. Czy będzie 3 sezon "Wojennych dziewczyn"? W niedzielę, 3.06.2018, kończy się emisja 2 serii i na razie nie zapadła żadna oficjalna decyzja czy serial doczeka się kontynuacji. Jedna z głównych aktorek, Marta Mazurek, jest w ciąży i nie wiadomo czy będzie w stanie wrócić na plan gdyby zdjęcia do 3 sezonu ruszyły już wkrótce. Wszystko zależy od tego co w sprawie przyszłości serialu "Wojenne dziewczyny" postanowi Telewizja Polska i producent, firma  Akson Studio.

Czy i kiedy będzie 3 sezon "Wojennych dziewczyn"?

Aktorki wcielające się w główne role w "Wojennych dziewczynach" nie ukrywają, że z przyjemnością wracały na plan . Serial jest też dobrze odbierany przez widzów, którzy chętnie oglądają kolejne odcinki. Kolejna 3 seria może jednak pod znakiem zapytania - przynajmniej na jakiś czas - bo Marta Mazurek jest w ciąży. Aktorka wkrótce urodzi córkę i przyznaje, że w związku z tym, cała jej rodzina oszalała ze szczęścia. Po porodzie zamierza na jakiś czas zrezygnować z pracy i poświęcić się dziecku.

 

A to oznacza, że jeśli nawet 3 sezon "Wojennych dziewczyn" powstanie to na pewno nie tak szybko. Jeśli zdjęcia w ogóle się rozpoczną to, ze względu na Martę Mazurek, nie wcześniej jak dopiero na wiosnę. Nowe odcinki "Wojennych dziewczyn" nie pojawią się zatem w jesiennej ramówce TVP1. Zimą zapewne też nie, bo zdjęcia musiałby wystartować najpóźniej we wrześniu.

Jedno jest pewne - "Wojenne dziewczyny" to serial, który cieszy się sporą oglądalnością. Kończący się właśnie 2 sezon "Wojennych dziewczyn" ogląda średnio 2,2 mln osób, o 750 tys. widzów mniej niż pierwszą edycję pokazywaną rok temu. Produkcja daje Jedynce pozycję lidera całego rynku telewizyjnego.

Wszystko wskazuje na to, że w jesiennej ramówce TVP1 "Wojenne dziewczyny" zastąpi 3 sezon "Dziewczyn ze Lwowa", do którego zdjęcia ruszyły już w maju.

Taki Dzień Mamy! ?? Post udostępniony przez Marta Mazurek (@mazurek_marta)
Najnowsze