Wojenne dziewczyny 3 sezon, odcinek 30: Leon upokorzy Ewkę przed Wolfgangiem

2019-09-29 18:13 Ag
Wojenne dziewczyny 3 sezon odc. 30. Ewka (Vanessa Aleksander), Leon (Marcin Korcz)
Autor: vod.tvp.pl Wojenne dziewczyny 3 sezon odc. 30. Ewka (Vanessa Aleksander), Leon (Marcin Korcz)

W 30 odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" Leon (Marcin Korcz) znów uratuje Ewkę Fronczak (Vanessa Aleksander) przed Niemcami. Ukochana Witka (Michał Czernecki) wpadnie w zasadzkę na ulicy. Wolfgang (Matthias Gall) będzie bardzo podejrzliwy, ale fizyk zacznie drwić z Ewki i upokorzy ją przy hitlerowcu. "Czarna" będzie jednak wściekła. Z kolei Witek zauważy, że między Leonem a Ewką coś zaczyna się dziać.

"Wojenne dziewczyny" 3 sezon, odcinek 30 - niedziela, 29.09.2019, o godz. 20.15 w TVP1

Ewka z serialu "Wojenne dziewczyny" znów będzie zawdzięczała życie Leonowi. Działającą w konspiracji łączniczkę oddelegowaną do pracy przy ukrytej radiostacji tzw. „Batyskafie” w 30 odcinku "Wojennnych dziewczyn" zatrzyma niemiecki patrol z majorem Wolfgangiem Heierem na czele.

Z hitlerowcem będzie Leon, fizyk, wynalazca, dawny student Adama Szczęsnego (Robert Gonera), ojca Witka, który pracuje na zlecenie Niemców nad urządzeniem służącym do precyzyjnego naprowadzania bomb na cele aliantów.

Sprawdź też: Wojenne dziewczyny 3 sezon. Kim jest Leon? Czy Ewka zdradzi z nim Witka - ZWIASTUN

Dzięki swojemu sprytowi Leon zdoła uwolnić Ewkę. Będzie jednak musiał upokorzyć ją przed wrogiem. "Czarna" nie daruje mu jednak, że sprowadził Wolfganga do ich tajnego miejsca.Musiałem, przepraszam...
- No świetnie polepszyłeś nam radiostację, że nas znaleźli...
- Gdybym ich sprowadził, pokazałbym też jak wejść do środka. Nic nie znaleźli! - zapewni Leon.

W 30 odcinku "Wojennych dziewczyn" Ewka będzie świadoma tego, że gdyby Niemcy ją przeszukali, wszystko by się wydało.- Mam stanik pełen zaszyfrowanych wiadomości...
- Chętnie bym się z nim zapoznał, ale jestem dżentelmenem... - przyzna z uwodzicielskim uśmiechem fizyk. Witek przerwie ich rozmowę. Od razu zorientuje się, że jego tajemniczy gość ma słabość do Ewki. Zacznie wątpić w szczerość jego intencji. 

Najnowsze