W rytmie serca 6 sezon, odcinek 73: Maria spłonie żywcem?! Zostanie uwięziona w podpalonym warsztacie

2020-04-19 13:01 sz
W rytmie serca 6 sezon, odcinek 73: Maria spłonie żywcem?! Zostanie uwięziona w podpalonym warsztacie
Autor: Polsat W rytmie serca 6 sezon, odcinek 73: Maria spłonie żywcem?! Zostanie uwięziona w podpalonym warsztacie

W 73 odcinku serialu "W rytmie serca" Maria (Barbara Kurdej-Szatan) zostanie uwięziona w płonącym warsztacie! Przez przypadek znajdzie się w niewłaściwym miejscu, o niewłaściwej porze. W 73 odcinku "W rytmie serca" budynek należący do Horosiewiczów zostanie podpalony. Czy ktoś zdoła uratować Marię od spłonięcia żywcem?

"W rytmie serca" odcinek 73 - niedziela, 19.04.2020, o godz. 22.10 w Polsacie

W 73 odcinku "W rytmie serca" dojdzie do tragedii. Wszystko przez Karola (Antoni Królikowski), który narazi swoja siostrę na śmierć! Uzależniony od hazardu brat Biernackiej narazi się Jeremiemu, ponieważ odmówi mu pożyczki. Nie pomyli się - hazardzista zaplanuje okrutną zemstę.

Przeczytaj: Uśmiercą Kurdej-Szatan w serialu? Maria spłonie żywcem w pożarze w W rytmie serca?

Tymczasem Maria z Adamem (Mateusz Damięcki) w 73 odcinku zaczną zastanawiać się w jaki sposób zmusić Elżbietę (Beata Ścibakówna), żeby przyjęła od nich pieniądze na leczenie męża. Kiedy pozna Grzesia jej podejście nagle się zmieni. Szczęśliwe pojednanie rodziny przerwie wybuch pożaru w warsztacie Horosiewiczów. 

Pech sprawi, że w budynku podpalonym przez Jeremiergo akurat będzie przebywać Maria! Biernacka straci przytomność od dymu. Czy spłonie żywcem? Elżbieta zauważy ogień i wtargnie do środka. Czy zginą obie, a może ktoś zdoła je uratować? Przekonamy się już wkrótce. Zobacz naszą galerę.

Sprawdź też: Paweł Królikowski nie żyje. Ostatnia rola w serialu W rytmie serca. Czy pojawi się w 6 sezonie?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>