W rytmie serca 6 sezon, odcinek 70 - opis, streszczenie: Maria odwiedza grób swoich przybranych rodziców - ZWIASTUN

2020-03-29 14:32 oprac. Ag
W rytmie serca 6 sezon, odc. 70. Maria (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: Polsat W rytmie serca 6 sezon, odc. 70. Maria (Barbara Kurdej-Szatan)

"W rytmie serca" 6 sezon odcinek 70 (odc. 5) w niedzielę, 29.03.2020, o godz. 22.10 w Polsacie. " W rytmie serca" 6 odc. 70 streszczenie: Dorian po raz kolejny spotyka Ludmiłę. Zaczyna wierzyć, że może jeszcze zaznać w życiu szczęścia. Seba poznaje atrakcyjną i pewną siebie Karolinę (Anna Mucha).

Tymczasem Szarek zaczyna kolejne śledztwo. Ma zamiar wytropić ludzi, którzy organizują w Kazimierzu nielegalne kasyno. Nie wie, że jednym z gości otwartego niedawno lokalu jest jego kolega, młodszy aspirant Skory. Zjawia się tam także brat Marii, Karol. Zdesperowany mężczyzna jest gotów na wszystko, by spłacić rodzinne długi.

Maria pojawia się w domu, w którym niegdyś mieszkała ze swoimi, jak się okazało, tylko przybranymi rodzicami i na strychu szuka pamiątek po nich. Wśród szpargałów znajduje m.in. swoje zabawki i stare fotografie, które wywołują u niej bolesne wspomnienia. Potem odwiedza na cmentarzu grób Małgorzaty i Nikodema Biernackich gdzie wyrzuca im, że została przez nich oszukana, ale jako że dali jej szczęśliwe dzieciństwo to im wszystko wybacza.

Adam, jak tylko potrafi, wspiera żonę w poszukiwaniu prawdy o jej przeszłości. Czas narodzin córki wspomina także Elżbieta. Dla niej to były bardzo trudne chwile, bo dowiedziała się wtedy, iż noworodek urodził się z uszkodzeniem mózgowia i zaburzeniami padaczkowymi. Teraz, po latach, okazuje się, że to była nieprawda.

Najnowsze