W rytmie serca 6 sezon, odcinek 67: Ewa w ciąży! Urodzi pięcioraczki! Fatalna pomyłka na badaniu USG? - ZWIASTUN

2020-03-08 15:37 Ag
W rytmie serca 6 sezon, odcinek 67: Ewa w ciąży! Urodzi pięcioraczki - ZWIASTUN
Autor: Polsat W rytmie serca 6 sezon, odcinek 67: Ewa w ciąży! Urodzi pięcioraczki - ZWIASTUN

Sensacja w serialu "W rytmie serca"! Ewa (Elżbieta Romanowska) oszaleje ze szczęścia kiedy w 67 odcinku "W rytmie serca" 6 test ciążowy wykaże, że razem z Szarkiem (Dariusz Toczek) spodziewają się dziecka. Do czasu potwierdzenia ciąży Ewa postanowi zachować ten fakt w tajemnicy, ale nie wytrzyma i w pracy obwieszcza doktorowi Zychowi, że będzie mamą. O jej ciąży dowie się także Justyna (Magdalena Stużyńska). Ewa w 67 odciniu "W rytmie serca" pod nieobecność szefa postanowi zrobić sobie badanie USG i przeżyje wstrząs. Okaże się, że urodzi pięcioraczki!

"W rytmie serca" 6 sezon odcinek 67 (odc. 2) - niedziela, 8.03.2020, o godz. 22.10 w Polsacie

W 6 sezonie "W rytmie serca" spełni się wielkie marzenie Ewy i Szarka! Zostaną rodzicami, ale wiadomość o ciąży będzie też wiązała się z kolejnymi szokującymi nowinami. W 67 odcinku "W rytmie serca" po zrobieniu testu ciążowego Ewa postanowi samodzielnie wykonać badanie USG. I tu czeka ich niespodzianka, bo na monitorze zobaczą, że prawdopodobnie spodziewa się… pięcioraczków. Szarek, na wieść, że zostanie ojcem pięciorga dzieci zemdleje.

Potem starszy posterunkowy Szarek długo nie będzie mógł dojść do siebie. Za to jego "wyczyn" w 67 odcinku "W rytmie serca" wzbudzi podziw u młodszego aspiranta Sebastiana Skorego (Arkadiusz Smoleński) i Doriana Raczyńskiego (Paweł "Popek" Mikołajuw). Koledzy zaproszą przyszłego ojca na "opijanie" ciąży w jednym z pubów w Kazimierzu Dolnym.

Ewa także będzie przerażona wizją wychowania tak dużej gromady maluchów. Wszyscy w 67 odcinku "W rytmie serca" będą świętowali "sukces" państwa Szarków i zapewnią, że będą ich wspierać. Tymczasem matka Sebastiana, Lilianna (Elżbieta Jarosik) postanawi wreszcie wyprowadzić się od syna i synowej. Jej decyzję młodzi państwo Szarkowie przyjmą z trudem skrywaną radością. Kiedy jednak Szarkowa dowie się, że zostanie babcią postanowi zostać z Kazimierzu!

Patrz też: Ostatnia rola Pawła Królikowskiego w serialu W rytmie serca. Czy pojawi się w 6 sezonie?

Czy Ewa z "W rytmie serca" naprawdę urodzi pięcioraczki? Po kilku dniach niepewności wszelkie wątpliwości rozwieje pierwsze "oficjalne" badanie USG pięcioraczków. Po rozmowie z lekarzem ginekologiem Szarkowie w 69 odcinku "W rytmie serca" znów będą w szoku.

Okaże się bowiem, że dziecko jest jedno. Ale w Kazimierzu Dolnym wkrótce urodzą się jednak pięcioraczki, bo pewne młode małżeństwo spodziewa się narodzin właśnie tylu dzieci. Sebastian i Ewa odwiedzą szczęśliwych rodziców i obdarują ich zapasami, które sami już zgromadzili dla swojej gromadki dzieci.

Sprawdź też: Anna Mucha odejdzie z M jak miłość? Przechodzi do serialu Polsatu W rytmie serca! ZWIASTUN

W rytmie serca 6 sezon odc. 67. Szarek (Dariusz Toczek), Ewa (Elżbieta Romanowska)
Autor: Polsat W rytmie serca 6 sezon odc. 67. Szarek (Dariusz Toczek), Ewa (Elżbieta Romanowska)
	W rytmie serca 6 sezon odc. 67. Szarek (Dariusz Toczek), Ewa (Elżbieta Romanowska), Liliana (Elżbieta Jarosik)
Autor: Polsat W rytmie serca 6 sezon odc. 67. Szarek (Dariusz Toczek), Ewa (Elżbieta Romanowska), Liliana (Elżbieta Jarosik)
W rytmie serca 6 sezon odc. 67. Szarek (Dariusz Toczek), Sebastian Skory (Arkadiusz Smoleński), Dorian Raczyński (Paweł Popek Mikołajuw)
Autor: Polsat W rytmie serca 6 sezon odc. 67. Szarek (Dariusz Toczek), Sebastian Skory (Arkadiusz Smoleński), Dorian Raczyński (Paweł "Popek" Mikołajuw)
Najnowsze