Anna Mucha odejdzie z M jak miłość? Przechodzi do hitowego serialu Polsatu! ZWIASTUN

2020-02-12 9:54 Ag
Anna Mucha odejdzie z M jak miłość? Przechodzi do hitowego serialu Polsatu!
Autor: MTL Maxfilm Anna Mucha odejdzie z M jak miłość? Przechodzi do hitowego serialu Polsatu!

Anna Mucha zniknie z "M jak miłość", bo zagra w nowym serialu telewizji Polsat? To właśnie gwiazda "M jak miłość" wcieli się w postać diabolicznej, tajemniczej Karoliny, która w 6 sezonie "W rytmie serca" wywróci do góry nogami życie mieszkańców Kazimierza Dolnego. Czy to oznacza, że Mucha zrezygnuje z roli Magdy w "M jak miłość"? Czy jej przejście do "W rytmie serca" oznacza koniec wątku Magdy w "M jak miłość"? Zobaczcie ZWIASTUN nowego sezonu "W rytmie serca".

Kogo Anna Mucha zagra w 6 sezonie "W rytmie serca"?

Fani "M jak miłość" doskonale wiedzą, że ich ulubieni aktorzy są mile widziani w obsadzie "W rytmie serca". W serialu Polsatu grają już przecież: Barbara Kurdej-Szatan, Arkadiusz Smoleński, a gościnnie pojawiła się także Julia Wróblewska.

Twórcy "W rytmie serca" sięgają po największe gwiazdy "M jak miłość", ale o konkurencji nie może być mowy, bo oba tytuły łączy ten sam producent. A poza tym seriale nie rywalizują ze sobą o widza, bo są emitowane o innych porach, w różnych dniach tygodnia!

O tym, że Anna Mucha zagra w 6 sezonie "W rytmie serca" było wiadomo kiedy aktorka pokazała pierwsze zdjęcie z planu. Przy okazji pochwaliła się też swoją metamorfozą!

Kim będzie bohaterka Anny Muchy w "W rytmie serca"? Karolina to piękna, seksowna kobiera, która potrafi nieźle namieszać. Pojawi się nagle w Kazimierzu Dolnym po wypadku, w którym zginie Agnieszka (Magdalena Kumorek), siostra Adama.

Atrakcyjna nieznajoma w 6 sezonie "W rytmie serca" wzbudzi ogromne zainteresowanie panów. Szybko okaże się jednak, że Karolina jest nie bardzo niebezpieczna, bo to właśnie ona odpowiada za nielegalne kasyno, które działa pod Kazimierzem…

Niepokoić może tylko pytanie czy grając Karolinę w "W rytmie serca" Anna Mucha znajdzie jeszcze czas na "M jak miłość"? Czy udział aktorki w serialu Polsatu nie wpłynie na wątek Magdy w "M jak miłość"? Może Magda zniknie na jakiś czas z ekranów? Nic z tych rzeczy! Mucha wciąż będzie jedną z najjaśniejszych gwiazd serialu TVP2!

Najnowsze