W rytmie serca 5 sezon. Adam żołnierzem! Wyjedzie na wojnę i zginie na misji?

2019-08-08 13:44 Ag
W rytmie serca 5 sezon. Adam Żmuda (Mateusz Damięcki)
Autor: Instagram W rytmie serca 5 sezon. Adam Żmuda (Mateusz Damięcki)

Tragiczny zwrot w "W rytmie serca". Co prawda nowy 5 sezon "W rytmie serca" wciąż kryje wiele tajemnic i nie wiadomo jak dokładnie potoczą się losy bohaterów, to ujęcia z planu serialu Polsatu wskazują na to, że Adam Żmuda (Mateusz Damięcki) może zginąć. Po rozstaniu z Marią, lekarz z Kazimierza Dolnego, w 5 sezonie "W rytmie serca" zaciągnie się do wojska i zostanie żołnierzem. Wyjdzie na misję wojenną i tam jego życie zawiśnie na włosku. Co będzie z Adamem? Czy zginie?

"W rytmie serca" 5 sezon nowe odcinki od września 2019 w Polsacie

Losy Adama Żmudy w serialu "W rytmie serca" to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic 5 sezonu. To już pewne, że w nowych odcinkach "W rytmie serca" jesienią 2019 Adam i Maria nie będą już razem. Biernacka zwiąże się z Piotrem (Filip Bobek), z którym zdradziła Żmudę jeszcze w poprzednim sezonie.

Przeczytaj też: W rytmie serca 5 sezon. Maria i Piotr będą razem! Adam na to pozwoli?

Czy Adam zniknie z życia Marii? Nie do końca! W kręconych właśnie kolejnych odcinkach "W rytmie serca" w Kazimierz Dolnym Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej-Szatan nagrywali razem ujęcia, lecz już nie jako para. - Boże jaki on jest hot! I jest teraz żołnierzem! - żartowała aktorka. 

Dalej jednak nie było już tak wesoło, bo w następnej scenie z 5 sezonu "W rytmie serca" pod domem Marii zjawił się tłum dziennikarzy. - Kiedy ostatni raz kontaktowała się pani z doktorem Żmudą? - dopytywała Marysię dociekliwa dziennikarka Ilona (Katarzyna Sowińska), nowa bohaterka "W rytmie serca". Zupełnie jakby Adam zaginął na misji wojennej...

Sprawdź też: Wulgarna Julia Wróblewska wymachuje pistoletem. Pokaże mroczne oblicze W rytmie serca

Tylko na podstawie tego krótkiego fragmentu zza kulis serialu, którym podzieliła się Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie możemy wnioskować, że Adam wyjedzie na misję i jego życie znajdzie się w niebezpieczeństwie. Wszystko jednak wyjaśni się w nowym 5 sezonie "W rytmie serca" po wakacjach 2019. Wtedy widzowie zobaczą Marię razem z Piotrem i Adama w żołnierskim mundurze.

Najnowsze