Zosia z M jak miłość pokaże mroczne oblicze! Wulgarna Julia Wróblewska wymachuje pistoletem

2019-06-28 10:56 Ag
M jak miłość odc. 1403. Zosia (Julia Wróblewska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1403. Zosia (Julia Wróblewska)

Julia Wróblewska nie gra już Zosi w "M jak miłość", ale dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca", w którym pokaże się z zupełnie innej strony. Jako piosenkarka i influencerka Kira zupełnie nie będzie przypominała Zosi z "M jak miłość", jeszcze do niedawna wrażliwej i niewinnej nastolatki. 20-letnia gwiazda "M jak miłość" zaprezentowała swoje mroczne oblicze w nowej roli. Widzowie jeszcze takiej Julii Wróblewskiej nie widzieli.

Kogo Julia Wróblewska zagra w "W rytmie serca"? Nie wróci już do "M jak miłość"?

Julia Wróblewska w "M jak miłość" ostatni raz pojawiła się pół roku temu. Scenarzyści wysłali jej bohaterkę Zosię do Francji do ojca Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) po tym jak drań i oszust Eryk (Rafał Szatan) złamał jej serce. Ale kariera młodziutkiej aktorki nie zwalnia tempa.

Niedawno dołączyła do obsady "W rytmie serca" i zagra w kilku odcinkach nowego 5 sezonu, który już od września będzie emitowany w Polsacie. Kim Julia Wróblewska będzie w "W rytmie serca"? Jej bohaterka to absolutne przeciwieństwo Zosi.

Piosenkarka i influencerka Kira to wschodząca gwiazda internetu, który pojawi się w Kazimierz Dolnym na koncercie. Będzie zamieszana w potworną zbrodnię. Twórcy "W rytmie serca" zadbali o to, by widzowie zobaczyli zupełnie inne wcielenie Wróblewskiej. Mocny makijaż, wyzywające, a często także wulgarne stroje w połączeniu z mrocznym charakterem tej postaci dadzą mieszankę wybuchową.

Julia Wróblewska na Instagramie pokazała już jak jako Kira wymachuje pistoletem i celuje do policjanta, którego zagra Arkadiusz Smoleński, czyli serialowy Bartek z "M jak miłość"! Co połączy tę parę w nowym 5 sezonie "W rytmie serca"?

Krwawa zbrodnia, która rozegra się w Kazimierzu Dolnym z kradzież w tle! - Mam pistolet, mam kajdanki... Co jeszcze mogę ukraść? - pyta intrygująco Wróblewska na swoim Instagramie.

W relacjach z planu "W rytmie serca" widać, że aktorzy świetnie się razem bawią odgrywając swoje role. - Słuchaj już naprawdę nie mam do ciebie cierpliwości. Oddaj mi pistolet!
- To ja mam tutaj teraz władzę, ja trzymam pistolet - rzuca z uśmiechem niewiniątka Julka.

Najnowsze