M jak miłość. Co połączy Bartka i Zosię? To będzie masakra, poleje się krew! - WIDEO

2019-06-12 12:05 Ag
W rytmie serca 5 sezon. Julia Wróblewska, Arkadiusz Smoleński
Autor: MTL Maxfilm/ Instagram W rytmie serca 5 sezon. Julia Wróblewska, Arkadiusz Smoleński

Aktorzy z "M jak miłość" w zupełnie innych wcieleniach. Arkadiusz Smoleński i Julia Wróblewska, czyli Bartek i Zosia z "M jak miłość" właśnie dołączyli do obsady serialu Polsatu "W rytmie serca". W jednym z nowych odcinków 5 sezonu tę dwójkę połączy wspólny wątek. Poleje się krew, a to oznacza tylko jedno - kolejna makabryczna zbrodnia w Kazimierzu Dolnym. Zobaczcie wideo z planu "W rytmie serca".

"W rytmie serca" 5 sezon nowe odcinki od września 2019 w Polsacie

Gwiazdy "M jak miłość" w obsadzie "W rytmie serca" to żadna nowość. W serialu Polsatu gra na stałe Barbara Kurdej-Szatan, a gościnnie w poprzednich seriach pojawili się także jej koledzy z planu "M jak miłość", m.in. Ilona Janyst, Maria Pawłowska, Filip Gurłacz. W nowych odcinkach "W rytmie serca" jesienią 2019 w jednym z odcinków zagrają razem Arkadiusz Smoleński i Julia Wróblewska.

Na Instagramie aktorów już pojawiły się zdjęcia oraz wideo z planu w Kazimierzu Dolnym. Na razie oboje jednak trzymają w tajemnicy o co będzie chodziło w wątku ich bohaterów. Już po charakteryzacji Julii Wróblewskiej można się jednak domyślić, że to ona będzie ofiarą. Zalana krwią, z obrażeniami głowy i w krzykliwej sukience przypomina gwiazdę, którą ktoś będzie chciał zabić.

Produkcja "W rytmie serca" potwierdziła, że Wróblewska wcieli się w postać piosenkarki i influencerki Kiry. Z kolei Arkadiusz Smoleński pokazał tylko krótkie ujęcie z pistoletem...

Najnowsze