W rytmie serca 5 sezon. Maria i Piotr będą razem! Adam na to pozwoli?

2019-06-13 13:51 Ag
W rytmie serca 5 sezon. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Piotr (Filip Bobek)
Autor: Instagram W rytmie serca 5 sezon. Maria (Barbara Kurdej-Szatan), Piotr (Filip Bobek)

W Kazimierzu Dolnym właśnie ruszyły zdjęcia do 5 sezonu "W rytmie serca", a produkcja serialu zdradza jedną z największych tajemnic. Maria (Barbara Kurdej-Szatan) i Piotr (Filip Bobek) będą razem w nowych odcinkach "W rytmie serca" jesienią 2019. Ich romans nie skończy się na jednej upojnej nocy. Adam Żmuda (Mateusz Damięcki) będzie musiał się pogodzić ze stratą ukochanej. Czy pozwoli, by Marysia była szczęśliwa z innym? A może rozpocznie walkę o miłość życia?

W rytmie serca 5 sezon nowe odcinki od września 2019 w Polsacie

Praca na planie "W rytmie serca" w Kazimierzu Dolnym wre, a aktorzy na swoich Instagramach dzielą się z fanami relacjami zza kulis serialu. Przy okazji zdradzają sekrety nowych odcinków "W rytmie serca"! Zielone światło dała im jednak sama produkcja, która także na Insagramie relacjonuje to co się dzieje w Kazimierzu.

Zdjęcia w tym malowniczym miasteczku nad Wisłą potrwają do końca tygodnia. Zakończą się w piątek, 13.06.2091. Później ekipa przeniesie się do hal zdjęciowych. Nie wszyscy aktorzy będą cały czas na planie. Barbara Kurdej-Szatan i Filip Bobek nagrywali swoje sceny plenerowe tylko jednego dnia, ale jeszcze wrócą do Kazimierza.

Ponieważ widzowie "W rytmie serca" zasypywali produkcję pytania jak potoczą się dalej losy Marii i Piotra, to na oficjalnym Instagramie ujawniono, że ta para będzie razem w nadchodzącym 5 sezonie. A dowodem, że ich romans rozkwitnie są ujęcia ze wspólnych spacerów po pięknej starówce Kazimierza Dolnego.

Nie wiadomo jednak jak w nowych odcinkach Adam zniesie rozstanie z Marią. Czy pozwoli ukochanej być z innym, a może Żmuda będzie walczył o jej serce z Nowackim? Na pewno perypetie miłosne tej trójki bohaterów "W rytmie serca" dostarczą widzom wielu emocji.