Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odc. 316 - opis, streszczenie: Paulina podejmuje sprawę zaginionego Artura Jarczoka

2019-09-05 14:21 oprac. Ag
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Autor: materiały prasowe TV4 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odc. 316 w TV4 w czwartek, 5.09.2019, o godz. 20.30. "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" odcinek 316 - Walczak i Wach dostają polecenie z centrali, by pojechać poza miasto, ponieważ jakaś dziewczyna zadzwoniła z prośbą o pomoc dla siebie i partnera. W lesie śledczy znajdują nieprzytomną parę, a obok zwłoki sędziwego mężczyzny - Bernarda Czerwińskiego.

Wszyscy troje padli ofiarami ataku z użyciem maczet. Policjanci udają się na okoliczną stację benzynową, której pracownik rozpoznaje w dwójce młodych swoich niedawnych klientów - autostopowiczów.

Odratowana przez lekarzy dziewczyna przytomnieje i zeznaje, że razem z chłopakiem zabrali się samochodem z Bernardem i że kierowca próbował ją zgwałcić, a następnie zaatakował jej towarzysza. Kryminalni nie dają wiary jej słowom, ponieważ Bernard sprawiał wrażenie spokojnego człowieka. Podejrzewają, że ta historia ma drugie dno.

Paulina podejmuje także na nowo sprawę zaginionego Artura Jarczoka. Jego zwłoki zostają bowiem odnalezione, a okoliczności tego odkrycia są makabryczne.

Najnowsze