Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Marek Włodarczyk gwiazdą nowego serialu w TV4

2016-07-25 16:00
Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ściborek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń,  Dariusz Karpiński
Autor: Atm Grupa/ Bogdan Bogielczyk Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ściborek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń,  Dariusz Karpiński

Marek Włodarczyk, który zdobył sławę jako komisarz Adam Zawady w serialu TVN "Kryminalni" znów na tropie przestępców. Tym razem jednak w nowym serialu TV4 pod tytułem "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny", którego premiera już 5 września 2016 o godz. 20.00. W obsadzie "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" oprócz Marka Włodarczyka będzie można zobaczyć także Sebastiana Wątrobę, znanego z "W-11-Wydział Śledczy".

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" nowy serial w TV4 od poniedziałku 5.09.2016, o godz. 20.00

Nowa produkcja sensacyjna TV4 to prawdziwa gratka dla fanów Marka Włodarczyka i miłośników seriali kryminalnych w stylu "Policjantki i policjanci" oraz "W-11 Wydział Śledczy". Opowieść o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw m.in. zabójstw na zlecenie czy handlu narkotykami pełna będzie dynamicznej akcji i zaskakujących wydarzeń. Twórcy serialu stosują nowoczesne techniki realizacji,  m.in. zdjęcia nakręcone przy pomocy dronów.

Fabuła serialu "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" koncentruje się na pracy dwóch par policjantów stanowiących dwa zespoły dochodzeniowe i prowadzonych przez nich śledztwach, rozbudowując jednocześnie wątki osobiste każdej z pierwszoplanowych postaci i ukazując ich życiowe perypetie i uczuciowe komplikacje.

Głównym bohaterem jest Edward Kubis, naczelnik wydziału, doświadczony policjant, który zatrzymał już wielu przestępców. W roli jego dawnego przyjaciela Arkadiusza Zimnego, który po latach zwraca się do niego z dziwną z prośbą, pojawi się Sebastian Wątroba. W obsadzie, oprócz Marka Włodarczyka, widzowie zobaczą grono młodych aktorów: Kamilę Ściborek, Michała Mrozka, Weronikę Lewoń i Dariusza Karpińskiego.

Serial "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" zadebiutuje w TV4 od poniedziałku, 5.09.2016. Będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 20, zaraz po "Policjantkach i policjantach".

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" - obsada, aktorzy, kto jest kim?

Marek Włodarczyk jako Edward Kubis,
Michał Mrozek jako Jakub Walczak,
Kamila Ściborek jako Paulina Wach,
Dariusz Karpiński jako Adam Stasiak,
Weronika Lewoń jako Maria Przybylska.


Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze