Rodzinka.pl 15 sezon, odcinek 272: Rozpacz Natalii. Magda i Tomek odetną ja od wnuczki Majeczki - ZWIASTUN

2019-10-20 10:33 Ag
Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 272. Natalia (Małgorzata Kożuchowska)
Autor: vod.tvp.pl Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 272. Natalia (Małgorzata Kożuchowska)

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) z serialu "Rodzinka.pl" zaleje się łzami! To Magda (Olga Kalicka) i Tomek (Maciej Musiał) w 272 odcinku "Rodzinki.pl" doprowadzą Boską do rozpaczy. Powód? Młodzi rodzice Majeczki (Klara Kamińska) nie będą chcieli, żeby babcia zajmowała się ich dzieckiem. Zaplanują posłać Maję do żłobka, choć Natalia zapewni, że chętnie zaopiekuje się wnuczką. Decyzja Tomka i Magdy sprawi Boskiej wielki ból. Zobaczcie zwiastun 272 odcinka serialu "Rodzinka.pl".

"Rodzinka.pl" 15 sezon, odcinek 272 - niedziela, 20.10.2019, o godz. 16.25 w TVP2

Po narodzinach córki Magdy i Tomka w serialu "Rodzinka.pl" Natalia wprost oszalała na punkcie wnuczki. Bardzo przeżywa wszystko co dzieje się z Majeczką. Wpada w panikę zawsze kiedy słyszy, że Maja ma gorączkę, dziwną wysypkę albo po prostu płacze, bo właśnie ząbkuje. Nic dziwnego, że w 272 odcinku "Rodzinki.pl" przewrażliwiona babcia Boska nie będzie mogła znieść myśli, że jej syn i jego dziewczyna już wybrali żłobek dla Mai.

Nie przegap: Rodzinka.pl 15 sezon. Magda w sukni ślubnej! Weźmie ślub z Tomkiem

Złoży ich propozycję, że zajmie się wnuczką kiedy Magda wróci do pracy. - Ja mogę wziąć urlop na jakiś czas i się zaopiekować...
- Nie ma takiej potrzeby, ale bardzo dziękujemy za propozycję - odpowie Magda, a Tomek przytaknie. Natalia jednak nie odpuści tak łatwo.  - Ale ja naprawdę bardzo chętnie...
- Ale to jest super profesjonalny żłobek i tam naprawdę się na tym znają... - ta uwaga najstarszego syna w 272 odcinku "Rodzinki.pl" wyprowadzi Boską z równowagi. - A ja się nie znam? Przecież trójkę dzieci wychowałam!
- Ze średnim rezultatem... - oceni Ludwik (Tomasz Karolak). Magda będzie jednak innego zdania. - Ja tam nie narzekam, mam chłopca jak malowanie!

Rozkręcona dyskusja przy rodzinnym obiedzie w 272 odcinku "Rodzinki.pl" sprowokuje Kubę (Adam Zdrójkowski) do kilku niestosownych żartów.
- Miły, sympatyczny, no i łóżku się nie obija. Bo Boskie już tak mają, że kobity nie narzekają!

Zszokowana wulgarnością syna Natalia wpadnie w szał i zacznie krzyczeć przy stole. Tak głośno, że obudzi śpiącą w gabinecie synu Majeczkę. I zaleje się łzami kiedy Kuba rzuci z kpiną w głosie. - Śmichu, chichu i babcia własną wnuczkę przestraszyła!

Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 272. Magda (Olga Kalicka), Tomek (Maciej Musiał)
Autor: vod.tvp.pl Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 272. Magda (Olga Kalicka), Tomek (Maciej Musiał)
Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 270. Magda (Olga Kalicka), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Majeczka (Klara Kamińska)
Autor: vod.tvp.pl Rodzinka.pl 15 sezon pdc. 270. Magda (Olga Kalicka), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Majeczka (Klara Kamińska)
Najnowsze