Pułapka 2 sezon. Kiedy nowe odcinki w TVN? Czy 2 seria będzie już wiosną 2019?

2018-10-14 18:50 Ag
Pułapka odc. 5. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Autor: TVN Pułapka odc. 5. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)

Czy serial "Pułapka" doczeka się 2 sezonu? Czy powstaną nowe odcinki "Pułapki"? Wszyscy fani serialu TVN z Agatą Kuleszą i Marianną Kowaleską na pewno będą zadowoleni, bo stacja podjęła decyzję o realizacji kolejnej serii "Pułapki"! Co już teraz wiadomo o 2 sezonie "Pułapki"? Kiedy premierowe odcinki trafią na antenę TVN? Już wiosną 2019 czy dopiero jesienią przyszłego roku?

"Pułapka" 2 sezon nowe odcinki w 2019 roku w TVN

"Pułapka" w pierwszym sezonie kończy się po szóstym odcinku! Ale to nie oznacza ostatecznego pożegnania z bohaterami "Pułapki". Wyniki oglądalności serialupo trzech tygodniach emisji przekonały władze TVN, by kontyować produkcję. Każdy z odcinków obejrzało średnio 2,2 mln widzów. Kiedy 2 sezon "Pułapki" będzie emitowany w TVN? Nie została jeszcze ogłoszona dokładna data premiery kolejnej serii "Pułapki". Wiadomo jednak, że nastąpi ona w 2019 roku - wiosną lub jesienią.

Już we wrześniu 2018 roku stacja TVN rozważała kontynuację produkcji i zleciła prace scenariuszowe do kolejnych odcinków 2 sezonu "Pułapki". Scenariusz ponownie napisali Karolina Frankowska oraz Michał Godzic.

Jak podał portal wirtualnemedia.pl w 2 serii "Pułapki" w roli głównej znów pojawi się Marianna Kowalewska, która wciela się w postać Ewy oraz Agata Kulesza, czyli pisarka Olga Sawicka. Obie bohaterki ponownie będą wspólnie rozwiązywać kryminalne zagadki. - Powstanie drugi sezon „Pułapki”. Pracujemy aktualnie nad 10 serialami jednocześnie, nie mamy ciśnienia, żeby robić drugi sezon od razu na wiosnę 2019 roku. Chcemy żeby scenariusz był tak dobry jak w pierwszej serii - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Najnowsze