Pułapka ostatni odcinek 6: Ewa dowie się kto jest mordercą i zabił jej rodziców? - ZWIASTUN

2018-10-14 21:15 Ag
Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Kamil (Mateusz Więcławek)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Kamil (Mateusz Więcławek)

Ostatni odcinek serialu "Pułapka" pełen emocji do samego końca! W finałowym 6 odcinku "Pułapki" Ewa (Marianna Kowalewska) przeżyje - Wróbel (Marcin Sztabiński) jej nie zabije. To jednak nie oznacza końca jej ucieczki przed mordercą. Tymbardziej, że Ewa dowie się kto zabił jej rodziców. Co się wydarzy w ostatnim odcinku "Pułapki"? W ślad za Ewą podąży Olga (Agata Kulesza), która także znajdzie się na celowniku zabójcy. Zwiastun ostatniego 6 odcinka "Pułapki" nie pozostawi wątpliwości - celem mordercy stanie się też Paweł Koman (Krzysztof Pieczyński), wiceszef policji, zamieszany w śmierć rodziców Ewy - policjanta Barańskiego (Cezary Łukaszewicz) i jego żony (Anna Smołowik).

"Pułapka" odcinek 6 ostatni - niedziela, 14.10.2018, o godz. 21.30 w TVN

Koniec serialu "Pułapka" pozwoli widzom wreszcie odkryć tajemnicę wypadku rodziców Ewy. Wybuch łodzi na jeziorze na Mazurach to było zaplanowane zabójstwo - policjant Barański (Cezary Łukaszewicz), ojciec Ewy, zginął, bo za dużo wiedział o układzie najważniejszych osób w państwie panującym 11 lat temu w Warszawie.

W ostatnim 6 odcinku "Pułapki" Wróbel nie zabije Ewy. W domku nad jeziorem dojdzie do strzelaniny, ale nastolatka ucieknie. Razem z Olgą będą musiały odnaleźć mordercę, który cały czas przebywa na wolności. Ewa powoli przypomni sobie, jak wyglądało jej dzieciństwo. Zdarzenia z przeszłości zaczną układać się w całość. Jednak wciąż nie wie będzie wiedziała dlaczego ktoś nadal poluje na jej życie. Za wszelka cenę chce sprobuje poznać prawdę.

Gdy Ewa dowie się kto zabił jej rodziców dojdzie do jej rozmowy z poszukiwanym przestępą. Przerwie ją jednak atak nieznanej osoby. Dziewczyna i Olga cudem uciekną, ale rozdzielą się, co może mieć tragiczne konsekwencje...

Tymczasem w 6 odcinku "Pułapki" Czarny (Leszek Lichota) zostanie oskarżony o zabójstwo Adama (Marcin Czarnik), którego nie popełnił i będzie poszukiwany przez policję. Morderca zaatakuje także jego teścia, Pawła Komana. Czy uda się złapać prawdziwego zabójcę, nim dojdzie do kolejnej tragedii? Kto się nim okaże? Wróbel, Piotr (Dobromir Dymecki), drugi z mężczyzn, którego rysowała Ewa, bo był na miejscu wypadku jej rodziców, a może ktoś inny? Ostatni odcinek "Pułapki" wszystko wyjaśni.

Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Kamil (Mateusz Więcławek)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Kamil (Mateusz Więcławek)
Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Kamil (Mateusz Więcławek)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Kamil (Mateusz Więcławek)
Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska)
Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Różańska (Kinga Preis)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Różańska (Kinga Preis)
Pułapka odc. 6. Olga (Agata Kulesza), Czarny (Leszek Lichota)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Olga (Agata Kulesza), Czarny (Leszek Lichota
Pułapka odc. 6. Czarny (Leszek Lichota)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Czarny (Leszek Lichota)
Pułapka odc. 6. Wróbel (Marcin Sztabiński), Piotr (Dobromir Dymecki)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Wróbel (Marcin Sztabiński), Piotr (Dobromir Dymecki)
Najnowsze