Pułapka ostatni odcinek 6: Olga doniesie Czarnemu na jego teścia! To Koman chce zabić Ewę - ZWIASTUN

2018-10-14 13:44 Ag
Pułapka odc. 6. Olga (Agata Kulesza), Czarny (Leszek Lichota)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Olga (Agata Kulesza), Czarny (Leszek Lichota

Koniec serialu "Pułapka" wreszcie wyjaśni widzom kto zlecił zabójstwo rodziców Ewy (Marianna Kowalewska) i dlaczego teraz morderca poluje na Ewę! W ostatnim 6 odcinku "Pułapki" nastolatka z domu dziecka stanie oko w oko z jednym z zabójców. Ale Wróbel, cyngiel, którego rysuje Ewa, jej nie zabije. Z pomocą dziewczynie przyjdzie Olga Sawicka (Agata Kulesza). Później pisarka doniesie Czarnemu (Leszek Lichota), że drugi zabójca - Piotr Walczak (Dobromir Dymecki) - pracował dla Pawła Komana (Krzysztof Pieczyński), wiceszef policji. Wyjdzie na jaw, że  to właśnie teść Czarnego próbował nastraszyć ojca Ewy i, że to jemu zależy na jej śmierci.

"Pułapka" odcinek 6 ostatni - niedziela, 14.10.2018, o godz. 21.30 w TVN

Kim jest morderca w serialu "Pułapka", który chce dopaść Ewę? W ostatnim 6 odcinku "Pułapki" Ewa i Olga wreszcie odkryją prawdę. Polowanie na nastolatkę z domu dziecka ma związek z wydarzeniami sprzed 11-stu lat gdy w wypadku na Mazurach zginęli jej rodzice - policjant Barański (Cezary Łukaszewicz) i jego żona (Anna Smołowik), a także Nadia, przyjaciółka Ewy.

<iframe src="//get.x-link.pl/61b5dcf1-0df2-a77c-4e65-f31cda8b1adc,17166eba-ff3b-2b39-54f5-fce050e42e7e,embed.html" width="854" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" allow="autoplay; fullscreen" scrolling="no"></iframe>

W 6 odcinku "Pułapki" nastąpi wielki finał - Ewa w końcu staje stwarzą w twarzą z człowiekiem, który doprowadził do śmierci jej rodziców. I nie będzie to ani Wróbel, ani Piotr Walczak, ale teść Czarnego - Paweł Koman. To właśnie wiceszef policji zlecił zabójstwo Barańskiego i jego rodziny, bo policjant zbyt dużo wiedział o tajemniczym układzie na najwyższych szczeblach władzy.

Czy Czarny uwierzy w to, że jego rodzina jest zamieszana w całą sprawę?! W ostatnim odcinku "Pułapki" Olga zadzwoni do komisarza, by powiedzieć mu czego dowiedziała się od Wróbla. - Piotr Walczak pracował dla Komana. Wróbel powiedził mi, że to Koman kierował całym układem.
- A skąd wiesz, że Wróbel powiedział ci prawdę? - Czarny początko nie da wiary jej słowom.
- Ewa przypomniała sobie, że to nie ty, a Koman próbował nastraszyć jej ojca. Koman chciał nam pomóc, żeby ją przejąć. Wszystko się składa. Dlaczego układ tyle lat był nie do ruszenia - wyjaśni Sawicka.

Gdy Ewa dowie się kto zabił jej rodziców dojdzie do jej rozmowy z poszukiwanym przestępą. W 6 odcinku "Pułapki" przerwie ją jednak atak nieznanej osoby. Ewa i Olga cudem uciekną, ale rozdzielą się, co może mieć tragiczne konsekwencje...

Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Kamil (Mateusz Więcławek)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Kamil (Mateusz Więcławek)
Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska)
Pułapka odc. 6. Wróbel (Marcin Sztabiński), Piotr (Dobromir Dymecki)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Wróbel (Marcin Sztabiński), Piotr (Dobromir Dymecki)
Pułapka odc. 6. Czarny (Leszek Lichota)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Czarny (Leszek Lichota)
Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Wróbel (Marcin Sztabiński)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Wróbel (Marcin Sztabiński)
Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Różańska (Kinga Preis)
Autor: TVN Pułapka odc. 6. Ewa (Marianna Kowalewska), Różańska (Kinga Preis)
Najnowsze