Tak teraz wygląda Patrycja z Przyjaciółek! Co się stało z włosami Joanny Liszowskiej? – ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat/Instagram Tak teraz wygląda Patrycja z Przyjaciółek! Co się stało z włosami Joanny Liszowskiej? – ZDJĘCIA

Przyjaciółki

Tak teraz wygląda Patrycja z Przyjaciółek! Co się stało z włosami Joanny Liszowskiej? – ZDJĘCIA

Patrycja w "Przyjaciółkach" to piękność, która od zawsze rozpoznawana jest dzięki burzy blond loków. Tymczasem grająca ją Joanna Liszowska zaskoczyła wszystkich na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z wakacji, na których wystawia się do słońca bez swojej sztandarowej ozdoby! Fani gwiazdy "Przyjaciółek" zareagowali natychmiast i aż zaroiło się od komentarzy pod zdjęciem Liszowskiej w nowym wizerunku. A jak Wam się podoba Patrycja z "Przyjaciółek" bez burzy loków w GALERII ZDJĘĆ?

"Przyjaciółki". Tak teraz wygląda Patrycja! Liszowska nieźle zaszalała na wakacjach

Patrycja z "Przyjaciółek" od zawsze kojarzona jest z burzą niesamowitych blond włosów. Za taką Kochan szaleją serialowi mężczyźni, taką uwielbiają ją fani. Tymczasem Joanna Liszowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA z wakacji, na których nie ma jej słynnej fryzury. Jak teraz wygląda Patrycja zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Joanna Liszowska: tak wyglądam!

Gwiazda "Przyjaciółek" na swoim profilu na Instagramie dokonała czegoś prawie niemożliwego. Nikt nie umiał sobie jej wyobrazić bez burzy długich, jasnych loków, a tu proszę bardzo. Wyglądam tak, ta dam! Jak zareagowali fani Liszowskiej? 

Nie przegap: Kinga z M jak miłość pręży się w nowej roli, ale fani wytknęli jej kardynalny błąd! Katarzyna Cichopek aż zamilkła - ZDJĘCIA

- o jeeessuuuuuu.... 😮😢

Szok i zachwyty nad nową Patrycją z "Przyjaciółek"

- A gdzie piękne włosy ?🎂🤩 - pierwsze komentarze fanów gwiazdy "Przyjaciółęk" nie kryły szoku. Je4dnak po chwili wszyscy przywykli do nowego wizerunku Liszowskiej i popłynęły zachwyty. 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍

- 👏👏👏👏👏👏👏👏👏🔥

- Śliczna babeczka 😍

- Uwielbiam Panią! Pani jest odzwierciedlaniem kobiecości! ♥️

- Mega 🔥

A jak Wam podoba się Patrycja z "Przyjaciółek" w nowym wydaniu? Czy chcielibyście, aby tak właśnie wkroczyła w nowy sezon serialu? 

Zobacz też: Gwiazdy "Barw szczęścia" wróciły na plan! Nie tylko Stawicki zaskoczy wszystkich - ZDJĘCIA, WIDEO

Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora!?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze