Tak teraz wygląda Patrycja z Przyjaciółek! Co się stało z włosami Joanny Liszowskiej? – ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat/Instagram Tak teraz wygląda Patrycja z Przyjaciółek! Co się stało z włosami Joanny Liszowskiej? – ZDJĘCIA

Przyjaciółki

Tak teraz wygląda Patrycja z Przyjaciółek! Co się stało z włosami Joanny Liszowskiej? – ZDJĘCIA

Patrycja w "Przyjaciółkach" to piękność, która od zawsze rozpoznawana jest dzięki burzy blond loków. Tymczasem grająca ją Joanna Liszowska zaskoczyła wszystkich na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z wakacji, na których wystawia się do słońca bez swojej sztandarowej ozdoby! Fani gwiazdy "Przyjaciółek" zareagowali natychmiast i aż zaroiło się od komentarzy pod zdjęciem Liszowskiej w nowym wizerunku. A jak Wam się podoba Patrycja z "Przyjaciółek" bez burzy loków w GALERII ZDJĘĆ?

"Przyjaciółki". Tak teraz wygląda Patrycja! Liszowska nieźle zaszalała na wakacjach

Patrycja z "Przyjaciółek" od zawsze kojarzona jest z burzą niesamowitych blond włosów. Za taką Kochan szaleją serialowi mężczyźni, taką uwielbiają ją fani. Tymczasem Joanna Liszowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA z wakacji, na których nie ma jej słynnej fryzury. Jak teraz wygląda Patrycja zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Joanna Liszowska: tak wyglądam!

Gwiazda "Przyjaciółek" na swoim profilu na Instagramie dokonała czegoś prawie niemożliwego. Nikt nie umiał sobie jej wyobrazić bez burzy długich, jasnych loków, a tu proszę bardzo. Wyglądam tak, ta dam! Jak zareagowali fani Liszowskiej? 

Nie przegap: Kinga z M jak miłość pręży się w nowej roli, ale fani wytknęli jej kardynalny błąd! Katarzyna Cichopek aż zamilkła - ZDJĘCIA

- o jeeessuuuuuu.... ??

Szok i zachwyty nad nową Patrycją z "Przyjaciółek"

- A gdzie piękne włosy ??? - pierwsze komentarze fanów gwiazdy "Przyjaciółęk" nie kryły szoku. Je4dnak po chwili wszyscy przywykli do nowego wizerunku Liszowskiej i popłynęły zachwyty. 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️?

- ??????????

- Śliczna babeczka ?

- Uwielbiam Panią! Pani jest odzwierciedlaniem kobiecości! ♥️

- Mega ?

A jak Wam podoba się Patrycja z "Przyjaciółek" w nowym wydaniu? Czy chcielibyście, aby tak właśnie wkroczyła w nowy sezon serialu? 

Zobacz też: Gwiazdy "Barw szczęścia" wróciły na plan! Nie tylko Stawicki zaskoczy wszystkich - ZDJĘCIA, WIDEO

Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora!?
Najnowsze