Przyjaciółki

Przyjaciółki. Powrót córki Anki i Pawła w nowym sezonie? Julka zniknęła po wielkiej tragedii, ale fani wciąż ją pamiętają

2023-08-17 9:05

Julka (Nicole Bogdanowicz) zniknęła z serialu „Przyjaciółki” w 2021 r., a Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) bardzo przejęli się losem córki. Nic dziwnego, skoro fani na pewno pamiętają, że młoda dziewczyna weszła w wielki konflikt z ojcem, doszło do koszmarnego nieporozumienia, mnóstwa stresu, a polem poronienia w szpitalu… Po odejściu Julki z „Przyjaciółek” Anka i Paweł pogłębili się w kryzysie i chociaż oni zostali zmuszeni, by żyć dalej, ich córka nie pojawiła się więcej na ekranie. Czy powrót Julki do „Przyjaciółek” jest możliwy?

Julka zniknęła z „Przyjaciółek” w dramatycznych okolicznościach 

Julka nie pojawia się w „Przyjaciółkach” od zakończenia 18. sezonu. To właśnie wtedy w życiu Strzeleckich nastąpił prawdziwy dramat. Julka stopniowo odwracała się od rodziców, a jaj wściekłość na Pawła tylko narastała. Była bardzo zawzięta, bo wierzyła, że ojciec znów zdradza matkę, a Anka daje sobą pomiatać i marnuje się przy niewiernym mężu. Szkoda tylko, że Julka nie przewidziała, iż plotki o Pawle są zmyślone, wcale nie molestował jednej ze swoich studentek, a ona zbyt pochopnie go oskarżyła. Narobiła takiego zamieszania i sprawiła sobie tyle stresu, że w końcu skończyło się na wylądowaniu w szpitalu! Nie mówiła rodzicom także o tym, że ma problemy ze zdrowiem… Pod koniec 18. sezonu serialu „Przyjaciółki” Anka i Paweł zadrżeli o córkę i okazało się, że ciężarna Julka poroniła…Od tamtych wydarzeń minęło wiele czasu, dziewczyna zniknęła z życia rodziców na dobre, a oni musieli nauczyć się funkcjonować bez jej stałej obecności, tak jak byli do tego przyzwyczajeni.

Powrót Julki do serialu „Przyjaciółki” wciąż możliwy?

Nicole Bogdanowicz usunęła się w cień, nie szuka atencji i nie udziela się medialnie. Aktorka oficjalnie ogłosiła koniec udziału w „Przyjaciółkach” i nie wystąpiła już u boku Magdaleny Stużyńskiej i Bartłomieja Kasprzykowskiego. Widzowie doskonale pamiętają jej rolę i nawet przy okazji promocji następnego sezonu „Przyjaciółek”, fani wspomnieli o Nicole Bogdanowicz. Na profilu „Przyjaciółek” na Insatgramie pojawiło się wideo, gdzie serialowa Anka prosi o pomoc w ułożeniu dalszych losów swojej bohaterki. Niektórzy widzowie szybko pomyśleli, że powrót Julki do serialu to świetny pomysł! 

- Żeby wróciła Julka i chce żeby ania była w ciąży Inga też może być w kolejnej - brzmi jeden z komentarzy pod postem na profilu „Przyjaciółek” na Insatagramie.

Niestety taka możliwość jest mało prawdopodobna. Nicole Bogdanowicz nie ogłosiła żadnego powrotu do hitu Polsatu, więc Julka raczej na pewno nie pojawi się w odcinkach na jesień 2023. Ten wątek został zakończony wraz ze zniknięciem postaci po 18. sezonie serialu. 

Przyjaciółki ZWIASTUN 22 sezonu. Zuza nie odejdzie, Patrycja zamknie się w sobie przez chorobę
Najnowsze