Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 260: Anka i Paweł stracą wnuka! Oliwier padnie ofiarą klientki Strzeleckiej

2023-09-28 22:00

W 260 odcinku "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska) gorzko pożałuje, że zgodziła się pomóc Malwinie (Sonia Mietielica). A to dlatego, że nieobliczalna klientka nie da jej spokoju i zacznie prześladować nie tylko ją, ale również i jej rodzinę! Do tego stopnia, że w 260 odcinku "Przyjaciółek" Strzelecka przyłapie ją sam na sam z Oliwierem (Aleksander Paprocki), czym już wyprowadzi ją z równowagi! Wówczas prawniczka zrezygnuje z reprezentowania jej w sądzie, a ona w ramach zemsty porwie jej wnuka! Czym to się skończy? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Przyjaciółki" 22 sezon odcinek 260 (odc. 5) - czwartek, 12.10.2023, o godz. 21.10

W 260 odcinku "Przyjaciółek" Anka będzie miała już serdecznie dość Malwiny, którą wspólnie z Miłoszem (Bartosz Opania) zaprosili do swojego programu. A to dlatego, że kobieta wyobrazi sobie zbyt dużo i spróbuje ukrócić ich relację, co nie spodoba się prawniczce. I choć Strzelecka zgodzi się reprezentować ją w sądzie przeciwko byłemu mężowi w sprawie opieki nad synem, to nie będzie chciała wychodzić poza sferę zawodową. Wszystko przez to, że Malwina zacznie ją osaczać, przez co Anka szybko zrozumie, że jej były mąż miał rację! Szczególnie, że już w 258 odcinku "Przyjaciółek" kobieta nie da jej spokoju i stanie się jej prześladowczynią!

I niestety w 259 odcinku "Przyjaciółek" nie odpuści, co Anka zacznie znosić coraz trudniej, gdyż stanie się to dla niej coraz bardziej niezręczne. Tym bardziej, że Malwina nie poprzestanie na prześladowaniu wyłącznie jej i już w 260 odcinku "Przyjaciółek" weźmie się za jej rodzinę, co już przelej czarę goryczy. Szczególnie, że kobieta skupi swoją uwagę na Oliwierze, co już wyprowadzi prawniczkę z równowagi. I jak tylko Anka przyłapie ją w towarzystwie swojego wnuka sam na sam, to natychmiast zmieni wobec niej swój stosunek! I nie dość, że każe jej się trzymać z daleka od swojej rodziny, to jeszcze zrezygnuje z reprezentowania jej w sądzie, co niestety nie skończy się dobrze...

A to dlatego, że w 260 odcinku "Przyjaciółek" nieobliczalna Malwina postanowi się zemścić na Ance! Kobieta nic sobie nie zrobi z ostrzeżeń prawniczki i ponownie zbliży się do jej wnuka, którego tym razem porwie! W 260 odcinku "Przyjaciółek" Oliwier wpadnie w ręce chorej Malwiny, która będzie zdolna do wszystkiego, gdyż nie bez powodu mąż odbierze jej syna. I właśnie w tym momencie Strzelecka uświadomi sobie słuszność słów mężczyzny! Ale czy na to nie będzie już za późno? Co Malwina zrobi wnukowi Anki i Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski)? Czy Strzeleccy stracą wnuka tak jak syna Franka (Kajtek Borowski)? Tego dowiemy się już niebawem!

Przyjaciółki 22 sezon. Paweł nie zostawi Anki z Miłoszem! Będzie strzegł żony jak oka w głowie - ZDJĘCIA, WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze