Pierwsza miłość

Przyjaciółki, odcinek 258: Mikołaj świadkiem upadku Patrycji! Kochan zemdleje na oczach syna przez obsesję - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-09-28 21:30

Mikołaj (Borys Bartłomiejczyk) w 258 odcinku "Przyjaciółek" przeżyje szok, kiedy chora Patrycja (Joanna Liszowska) zemdleje na jego oczach! Chłopczyk z przerażeniem odkryje, że z matką nie ma kontaktu, siedzi bez ruchu, a przecież cały czas utrzymuje, że nad wszystkim panuje i nic jej nie dolega. Roztropny Mikołaj w 258 odcinku "Przyjaciółek" poczuje się oszukany przez mamę i spróbuje ją ratować, ale Kochan za bardzo zagłębi się w świat dziwnych substancji i obsesji na punkcie swojej wagi. Co z tego wyniknie?

"Przyjaciółki" 22 sezon odcinek 258 (odc. 3) - czwartek, 28.09.2023, o godz. 21.10

W 258 odcinku serialu "Przyjaciółki" dojdzie do tragedii Patrycji na oczach niewinnego Mikołaja. Kochan nie może pogodzić się ze swoją sylwetką, dostała obsesji na punkcie wyglądu i wagi, a kiedy jedna z klientek z salonu fryzjerskiego doradziła jej zastosowanie podejrzanych tabletek z Chin, Patrycja zdecydowała się na radykalne metody. Już w 258 odcinku "Przyjaciółek" okaże się, że przyjmowane przez fryzjerkę substancje dosłownie niszczą jej organizm. Kobieta zacznie miewać zawroty głowy i w końcu zemdleje! Mikołaj znajdzie nieprzytomną matkę na tarasie...

- Mamo! Obudź się, mamo - zawoła wystraszony chłopiec.

- Miki... Wszystko OK... Zasnęłam - ocknie się Patrycja i zacznie kłamać jak z nut.

- Wyglądałaś tak dziwnie, nie mogłem Cię dobudzić - uzmysłowi jej syn.

- Wszystko OK. Nie mogłam zasnąć w nocy i tak mnie zmogło - wytłumaczy się kobieta.

- Jesteś chora? - zapyta wprost Mikołaj, który zauważy na stoliku buteleczkę z tabletkami. Kochan od razu zapewni, że nic jej nie jest i obroni się przemęczeniem. Chłopiec domyśli się, że matka kłamie, a Patrycja natychmiast sprzątnie z widoku swoje tabletki.

Patrycja na lekach doprowadzi do wypadku w 258 odcinku "Przyjaciółek" 

Mikołaj zauważy, że z mamą jest coś nie tak, dlatego postanowi ją pocieszyć. Zaproponuje wspólny wypad na deskorolkę, żeby Kochan zobaczyła, jak syn świetnie sobie daje radę w sporcie. Patrycja zdecyduje się wsiąść za kierownicę, nawet mimo zażycia tabletek. Zaryzykuje jazdę po podejrzanych substancjach, co skończy się tragicznie. Nagle w 258 odcinku "Przyjaciółek" zasłabnie za kierownicą, straci panowanie nad pojazdem i wjedzie w drzewo! Na szczęście nic się nie stanie Mikołajowi, ale ona zobaczy, że straciła kontrolę nad swoim życiem.

Przyjaciółki, odcinek 286: Straszny wypadek Patrycji! Przyjaciółki dostaną ostatnie pamiątki po Zuzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze