Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 257: Robert i Andrzej dobiją Ingę po śmierci Zuzy - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-21 22:08

W 257 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) zamknie się w sobie po śmierci Zuzy (Anita Sokołowska). Gruszewska przejdzie załamanie, nie będzie chciała wychodzić z domu i z nikim się widzieć. Zaleje się łzami, a kiedy Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek) wymyślą sposób jak poprawić byłej partnerce humor, wyplącze się z tego jedna wielka katastrofa. Nietrafiony pomysł panów tylko rozsierdzi Ingę w 257 odcinku "Przyjaciółek". Potem pewne sprawy obrócą się jednak na jej korzyść.

"Przyjaciółki" 22 sezon odcinek 257 (odc. 2) - czwartek, 21.09.2023, o godz. 21.10

Inga bardzo źle zniesie śmierć Zuzy. W 257 odcinku "Przyjaciółek" odetnie się od świata i nie będzie miała ochoty z nikim rozmawiać. Oczywiście, Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska) również załamią się po śmierci Markiewicz, ale zniosą cierpienie nieco lepiej niż Gruszewska. Kochan wesprze Wiktor (Paweł Deląg), a Strzelecką Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski). Inga zostanie pozostawiona sama sobie, ale nie zapomną o niej Andrzej z Robertem. Tu pojawi się spory problem, bo panowie wymyślą głupi pomysł na poprawę stanu psychicznego byłej partnerki. W 257 odcinku "Przyjaciółek" zadzwonią do niej niby przerażeni, że ma natychmiast stawić się w Nail Barze, gdzie komornik miałby wynosić resztkę sprzętów. Każą Indze natychmiast przyjeżdżać do salonu. Na miejscu przywitają ją balonami i czekoladkami. Zaproponują wyjście na masaż i będą liczyć, że w ten sposób podratują Ingę. Jej reakcja okaże się wylaniem morza łez i krzykiem. Zarzuci Andrzejowi i Robertowi, że to sobie chcieli ulżyć, a nie jej! Wywiąże się afera, po której panowie zadecydują, że muszą przeprosić Gruszewską. 

- Straszną głupotę zrobiliśmy - przyzna Andrzej w 257 odcinku "Przyjaciółek".

- Nie wiedzieliśmy, jak się zachować w tej sytuacji - wytłumaczy ich zachowanie Robert.

- Chłopaki, chcieliście dobrze, ja was też chcę przeprosić - oznajmi Inga, nieco uspokojona sytuacją. 

- Możesz płakać przy nas tak długo jak potrzebujesz. Będziemy z Tobą - oświadczy Robert.

- Zawsze - doda zatroskany Andrzej i wspólnie przedstawią jej nowy plan na pocieszenie. Okaże się, że zorganizowali spotkanie z równie załamanym Dagmarem (Marcin Korcz), który oświadczy Indze, że wykupił udziały w Nail Barze i od teraz zaczną wszystko od nowa. 

Przyjaciółki ZWIASTUN odcinka 257. Żałoba po śmierci Zuzy zmieni życie przyjaciółek
Najnowsze