Przyjaciołki

Przyjaciółki, odcinek 248: Marysia w końcu zaakcepetuje Łukasza?! Zaprosi kochanka Ingi na rodzinny piknik w szkole - ZDJĘCIA

2023-04-06 15:54

W 248 odcinku "Przyjaciółek" Marysia (Zofia Cybul) postanowi spełnić obietnicę daną Indze (Małgorzata Socha) i da Łukaszowi (Piotr Jankowski) szansę! Nie dość, że córka Gruszewskiej przeprosi kochanka matki za to, że zniszczyła mu telefon, to jeszcze zaprosi ich na rodzinny piknik u niej w szkole. W 248 odcinku "Przyjaciółek" propozycja Marysi zaskoczy Ingę, ale jeszcze bardziej samego Łukasza! Jaką decyzję podejmie i cz w ten sposób wreszcie zakopie topór wojenny z córką swojej kochanki? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Przyjaciółki" 21 sezon, odcinek 248 (odc. 6) - czwartek, 6.04.2023, o godz. 21.10 w Polsacie

W 248 odcinku "Przyjaciółek" Marysia zdecyduje się dać Łukaszowi szansę. Po szczerej rozmowie z matką, w czasie której córka przyzna się nie tylko do kradzieży, ale również zniszczenia telefonu kochanka Gruszewskiej, dziewczynka zrozumie, że źle zachowała się wobec jej partnera i postanowi go przeprosić za swoje zachowanie. Tym bardziej, że Inga uświadomi ją, że jest dla niej najważniejsza na świecie, ale bardzo dotyka ją, gdy dokucza Łukaszowi. Oczywiście, Marysia nie będzie chciała sprawiać matce przykrości, dlatego postanowi w końcu dogadać się z jej partnerem. W 248 odcinku "Przyjaciółek" córka Ingi nie tylko przeprosi Łukasza za akcję z telefonem, ale również zaprosi go na ważne wydarzenie!

W 248 odcinku "Przyjaciółek" w szkole Marysi odbędzie się piknik dla rodzin, na który córka Ingi zaprosi oczywiście swojego ojca Roberta (Krzysztof Wieszczek). Co więcej, młoda Gruszewska zaproponuje, aby w wydarzeniu wzięli również udział Inga i Łukasz, czym kompletnie ich zszokuje, ale tylko w pozytywny sposób! Tym bardziej, że to będzie pierwszy krok do akceptacji nowego kochanka matki!

- W sobotę będziemy mieli piknik dla rodzin. Zaprosiłam tatę - zdradzi Marysia.

- No na pewno będzie miło - uzna Inga.

- Wy też możecie przyjść - doda Gruszewska, wywołując w 248 odcinku "Przyjaciółek" ogromne zdziwienie na twarzy Łukasza.

Szczególnie, że w 248 odcinku "Przyjaciółek" Inga zacznie mieć poważne obawy, czy Marysia zaakceptuje również córkę Łukasza, Nisę, która niespodziewanie przyleci do Polski pod pretekstem ucieczki przed zamążpójściem! W 249 odcinku "Przyjaciółek" córka Gruszewskiej pozna swoją przybraną siostrę i szybko stanie się o nią zazdrosna, gdy Łukasz zacznie skupiać na niej całą swoja uwagę. Tym bardziej, że Nisia zmyśli całą historię tylko po to, aby zobaczyć się z ojcem, przez którego poczuje się odtrącona. Wówczas Łukasz będzie spędzał z nią jeszcze więcej czasu, a nawet zabierze ją na wspólne zakupy! I wtedy już nawet Indze trudno będzie udobruchać córkę!

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Najnowsze