Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 246: Paraliżujący strach Patrycji o Wiktora. Wyniki badań wykażą nawrót choroby? - WIDEO

2023-03-23 20:35

W 246 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) znów stanie twarzą w twarz ze strachem o zdrowie i życie ukochanego Wiktora (Paweł Deląg). Mężczyzna wiele przeszedł, a niebawem czeka go ponowna wizyta u specjalisty, gdzie wyjdą na jaw nowe informacje o jego stanie zdrowia. Kochan przerazi się, że znów powróci cierpienie i drżenie o każdą chwilę razem. W 246 odcinku "Przyjaciółek" zwierzy się najbliższym ze swoich obaw odnośnie badań. Jaka okaże się prawda o stanie zdrowia Wiktora? Zobacz WIDEO z tych scen.

"Przyjaciółki" odcinek 246 sezon 21 (odc. 4) - czwartek, 23.03.2023, o godz. 21.10 w Polsacie

W 246 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja znów zacznie się trapić stanem zdrowia męża. Ich życie po ślubie to wcale nie sielanka, bo chociaż ceremonia się udała, czeka ich wiele komplikacji w życiu codziennym. Mikołaj (Oliwier Felczak) przysporzy matce i przyszywanemu ojcu sporych zawirowań, ale nie to okaże się najgorsze. Patrycja znów stanie oko w oko ze strachem, który towarzyszył jej podczas walki o zdrowie i życie prawnika. Przypomnijmy, że w głowie Jeleńskiego wytworzył się krwiak podtwardówkowy, który powodował zaburzenia mowy i ruchu mężczyzny. Wiktor słabł na oczach bliskich i istniało nawet zagrożenie, że nie przeżyje! Na szczęście sprawy potoczyły się inaczej, ale zdrowie pacjenta cały czas należy kontrolować.

W 246 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja zwierzy się bliskim, że drży o życie ukochanego 

Nadejdzie czas badań kontrolnych. To one zadecydują, czy Wiktor będzie mógł cieszyć się życiem, czy raczej wszyscy wrócą do ponurego i smutnego czasu walki o zdrowie. Na szczęście Kochan będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciółek, z którymi spotka się na lunch i omówi swoje wątpliwości. 

- Pati, przecież widzimy... - wspomną koleżanki, kiedy zauważą, że fryzjerka niemal nie udziela się na spotkaniu. - To nie jest głupie. Denerwujesz się, to jest normalne - stwierdzi Anka (Magdalena Stużyńska) w 246 odcinku "Przyjaciółek". - Chciałabym się nie bać. Już nigdy - pożali się Patrycja i opowie o planowanych badaniach kontrolnych Wiktora. - Anka tylko mi nie mów, że mam prawo się bać! Bo się nie boję! - skłamie Kochan, chociaż wszystkie zauważą, że drży o zdrowie męża. 

Wiktor dopiero podczas wizyty dowie się, co wynika z badań. Nie przyjmie do siebie innej myśli niż ta, że wszystko okaże się w porządku. 

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze