Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 240: Paweł przy synu wygarnie Ance, że puściła się na haju z pierwszym lepszym - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-11-03 20:52

W 240 odcinku serialu "Przyjaciółki" Paweł (Bartek Kasprzykowski) wpadnie szał kiedy Anka (Magdalena Stużyńska) przyzna się, że zdradziła go z Marcinem (Mirosław Haniszewski), ale nie była świadoma co robi, bo zjadła ciasteczka z narkotykami! Okoliczności łagodzące tylko pogorszą sprawę! Strzelecki w furii wygarnie niewiernej żonie, że od samego początku się na to zanosiło, bo widział jak Marcin na nią działa. Małżeńska awantura w 240 odcinku "Przyjaciółek" osiągnie punkt kulminacyjny, gdy Paweł w obecności syna Stasia (Antoni Borowski), wykrzyczy Ance prosto w twarz, że puściła się na haju z pierwszym lepszym kolesiem. Nie wybaczy żonie zdrady! Zobacz ZWIASTUN i ZDJĘCIA z 240 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 20 sezon, odcinek 240 (odc. 10) - czwartek, 3.11.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Zdrada Anki w 240 odcinku "Przyjaciółek" wywoła gwałtowną reakcję Pawła, który nie będzie w stanie pojąc jak żona mogła uprawiać seks z Marcinem w ich kancelarii podczas służbowej imprezy. Ale wyrzuty sumienia nie dadzą Ance spokoju i za nic w świecie nie zdoła dłużej ukrywać przez Pawłem prawdy, o tym co zaszło między nią i Marcinem. Skruszona Strzelecka w 240 odcinku "Przyjaciółek" zdobędzie się na szczerą rozmowę, opowie o wszystkim mężowi. Ze względu na okoliczności, w jakich doszło do zdrady, będzie liczyła na zrozumienie partnera. Ale Paweł zareaguje jak furiat, jakby sam był wzorem wierności!

Przyznanie Anki do zdrady w 240 odcinku "Przyjaciółek", zapewnienie, że była pod wpływem środków odurzających, tylko pogorszą sprawę. Nie pomogą tłumaczenia, że nie była świadoma, że w ciasteczkach jest marihuana. Paweł wpadnie w szał i postanowi zrobić porządek w kancelarii. Nie zwracając uwagi na konsekwencje, zwolni Marcina oraz jego współpracownika za przyniesienie narkotyków!

Z Anką w 240 odcinku "Przyjaciółek" rozprawi się za to już po powrocie do domu. Urządzi żonie awanturę, jakby sam w przeszłości jej nie zdradzał. Nie uwierzy, że zaistniała sytuacja nie miała dla niej znaczenia. Kiedyś też miał kochanki na boku, ale, sądził, że ich małżeństwo ten etap ma już za sobą. Przecież nic nie zapowiadało kryzysu w ich związku, tyle razem ostatnio przeszli. - Strasznie tego żałuję, Paweł, chciałabym cofnąć czas - zapewni Anka, lecz w 240 odcinku "Przyjaciółek" tylko bardzie zirytuje męża. - Zostaw mnie!

- Kocham Cię, wybacz mi, ja tego nie chciałam...

- Nie chciałaś? Naprawdę? I tak niechcący trafiłaś na Marcina? Nie rób ze mnie idioty, bo widziałem, że od samego początku się na to zanosiło!

- Paweł, to był przypadek, gdyby nie te ciastka, nie doszłoby do tego.

- To ty byłaś nieprzytomna tak? Byłaś nieprzytomna i on Cię zgwałcił?!

- Nie, ale ja nie byłam sobą, naprawdę!

- Ok, czyli teraz ja po pijaku puknę jakąś dziunię, to będzie ok, bo nie byłem sobą?! Tak myślałem. Śpię w kancelarii… - rzuci Paweł w 240 odcinku "Przyjaciółek". Podczas awantury Strzelecki powie o kilka słów za dużo w obecności syna Stasia. - Puściłaś się na haju z pierwszym lepszym kumplem z pracy! - rzuci do żony z pogardą. Staś, który usłyszy tylko ten fragment kłótni rodziców będzie w szoku, że Anka dopuściła się zdrady pod wpływem narkotyków. Odwróci się od matki, tak jak Paweł od żony? Niestety rodzinę Strzeleckich czeka kolejny poważny kryzys, który zacznie się już od 240 odcinka "Przyjaciółek".

Przyjaciółki ZWIASTUN 240 odcinka. Paweł wygarnie Ance, że zdradziła go na haju! Łukasz ostrzeże Ingę przed Rafałem
Najnowsze