Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 239: Brat Zuzy doniesie jej o romansie Błażeja i Izy. Wpadnie w szał, że ją zdradza z siostrą - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-28 9:01

W 239 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) od przyrodniego brata dowie się, że Błażej (Mateusz Damięcki) zdradza ją z Izą (Zofia Domalik). Szymon (Adam Fidusiewicz) przyłapie kochanków w intymnej sytuacji w szatni po treningu, podsłucha ich rozmowę i tak odkryje, że od niedawna mają romans. Od razu postanowi powiedzieć o tym Zuzie, więc w 239 odcinku "Przyjaciółek" Błażej nie zdąży sam przyznać się do zdrady. Choć Markiewicz sama nie jest święta, bo przecież przespała się z Konradem (Paweł Ławrynowicz), i to nie raz, teraz wpadnie w szał, że ukochany romansuje z jej przyrodnią siostrą. Czy Zuza i Błażej się rozstaną? Zobacz SCENĘ z 239 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 20 sezon odcinek 239 (odc. 9) - czwartek, 27.10.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Zdrada Błażeja z Izą w 239 odcinku "Przyjaciółek" wyjdzie na jaw w zaskakujących okolicznościach, których kochankowie nie przewidzą. Szymon jako pierwszy odkryje, że sypiają ze sobą za plecami Zuzy i męża Izy. Wejdzie do szatni po treningu akurat w chwili gdy siostra będzie dobierała się do narzeczonego Markiewicz, bo nie przyjmie do wiadomości, że nie będą dłużej ciągnąć miłosnych schadzek. Szymon uzna, że Zuza musi wiedzieć o romansie Błażeja i Izy dlatego w 239 odcinku "Przyjaciółek" postanowi powiedzieć jej o wszystkim. Uprzedzi w tym Błażeja, który także odważy się przyznać ukochanej, że sypia z jej siostrą? Niestety tak.

Reakcja Zuzy na zdradę Błażeja w 239 odcinku "Przyjaciółek" będzie taka, jakby sama była wzorem wierności, nie miała na sumieniu seksu z Błażejem, potajemnych spotkań z dawnym szefem w hotelach! Zuza wścieknie się, że narzeczony, który nie potrafił jej zaspokoić w łóżku, teraz zabawia się z jej przyrodnią siostrą.

Gniew Zuzy będzie tak wielki, że w 239 odcinku "Przyjaciółek" będzie się wydawało, że rozstanie z Błażejem jest już przesądzone. Ona sama jeszcze wtedy nie przyzna mu się do zdrady. Znajdzie się jednak sposób, żeby niewierni narzeczeni rozładowali emocje, załatwić wszystko w dość niecodzienny sposób. Jednak dopiero w 240 odcinku "Przyjaciółek" Zuza i Błażej, którzy trenują sztuki walki, wejdą na ring, by podczas rywalizacji na pięści oczyścić napiętą atmosferę i zostawić problemy za sobą.

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze