Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 238: Powrót okrutnego ojca Zuzy. Hubert porwał jej syna, a teraz posunie się dalej - ZDJĘCIA

2022-10-20 20:28

W 238 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) przeżyje chwile grozy, gdy do jej życia wróci nagle znienawidzony Hubert (Tomasz Dedek). Ojciec Zuzy w ostatnim sezonie posunął się do kłamstwa, żeby wyciągnąć od Markiewicz pieniądze na leczenie, ale za chorobą Huberta coś się kryje. Poza tym oszust i naciągasz porwał syna Zuzy, uwięził Grzesia (Gabriel Pakieser), które odnalazła dopiero policja. Nic dziwnego, że powrót Huberta w 238 odcinku "Przyjaciółek" wywoła panikę Zuzy. Będzie wściekła, gdy zobaczy ojca, który przekaże jej prezent dla wnuków. Jak daleko tym razem posunie się Hubert? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 238 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" odcinek 238 (odc. 8) - czwartek, 20.10.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Powrót ojca Zuzy w 238 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie zwiastował niczego dobrego. Kilka miesięcy temu Hubert porwał Grzesia, wywiózł go z dala od matki, uwięził, a własną córkę skazał na cierpienie,  bo Markiewicz odchodziła od zmysłów ze strachu o chłopca. Trauma Zuzy wciąż jeszcze daje o sobie znać. Za każdym razem gdy przypomni sobie płacz Grzesia w kryjówce dziadka, nalot policji na dom, gdzie Hubert schował się z wnukiem, nie może darować sobie, że tak łatwo zaufała człowiekowi, którego nie znał, przez którym ostrzegała ją Stefa (Dorota Kolak).

Na widok Huberta w 238 odcinku "Przyjaciółek", który zaczai się na Zuzę przed jej domem z prezentem dla wnuków, kobieta z trudem zapanuje nad emocjami. Pudełko zabawek dla Grzesia i Krzysia (Aleksander Sułek) oraz syna Błażeja, Kuby (Vincent Przybylski), nie wystarczy, żeby ojciec zyskał przebaczenie Zuzy. Wręcz przeciwnie, Markiewicz zabroni mu zbliżać się do swojej rodziny. Nie będzie miała pojęcia, że w 238 odcinku "Przyjaciółek" Hubert już do końca przeciągnął na swoją stronę Izę (Zofia Domalik).

Przyrodnia siostra Zuzy, z którą romansuje Błażej w 238 odcinku "Przyjaciółek" zacznie także manipulować kochankiem! Posunie się do groźby wobec Błażeja, tłumacząc się trudnymi relacjami z ojcem, życiowym zagubieniem i poczuciem niedowartościowania. Jako jedyna z trojga rodzeństwa wierzy w chorobę Huberta i jego chęć zmiany.  Iza z determinacją w 238 odcinku "Przyjaciółek" będzie dążyła do spotkania z siostrą, używając sytuacji z Hubertem jako karty przetargowej.

Zuza w 238 odcinku "Przyjaciółek" będzie przerażona, że ojciec porywacz i oszust chce znów namieszać w jej życiu, zagrozić rodzinie. Nieświadoma tego, że szczęście z Błażejem może też zniszczyć jej siostra Iza.

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Najnowsze