Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 237: Anka i Paweł stracą drugiego syna? Staś zabije się przez Hanię? - WIDEO

2022-10-13 22:10

W 237 odcinku serialu "Przyjaciółki" syn Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) popełni samobójstwo? Strzeleccy stracili już jedno dziecko, syna Franka (Kajetan Borowski), który zginął w katastrofie lotniczej, ale teraz spadnie na nich podobny dramat. Staś (Antoni Borowski), który nadal nie poradzi sobie z rozstaniem z ukochaną Hanią (Alicja Wieniawa-Narkewicz) w 237 odcinku "Przyjaciółek" będzie chciał się zabić. Tuż po przeprowadzce do nowego mieszkania Anka znajdzie nieprzytomnego Stasia w jego pokoju, a na łóżku opróżnione opakowanie po lekach. Co będzie ze Stasiem? Umrze tak jak jego brat bliźniak? Sprawdź, co się wydarzy i zobacz WIDEO z 237 odcinka.

"Przyjaciółki" 20 sezon, odcinek 237 (odcinek 7) - czwartek, 13.10.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Staś w 237 odcinku "Przyjaciółek" zdecyduje się na desperacki krok, by odebrać sobie życie! Syn Anki i Pawła nie będzie mógł pogodzić się z odejściem Hani, która zostawiła go dla fryzjera Patryka (Adam Zdrójkowski) z salonu Patrycji (Joanna Liszowska). W trakcie przeprowadzki Strzeleckich do nowego mieszkania, które ma im zastąpić utracony dom, Ankę w 237 odcinku "Przyjaciółek" ogarnie złe przeczucie, że ze Stasiem dzieje się coś złego. Na domiar złego Paweł nie zaakceptuje do końca zmian i nie będzie mógł rozstać z dotychczasowym życiem. Anka postara się patrzeć w przyszłość z optymizmem, ale ostatecznie przyzna, że ona także przeżywa utratę domu i zmiany w ich rodzinie, na które nie może mieć żadnego wpływu.

Anka w 237 odcinku "Przyjaciółek" znajdzie umierającego Stasia

Do tragedii w 237 odcinku "Przyjaciółek" dojdzie kiedy przez krótką chwilę Ance będzie się wydawało, że być może Staś jakoś dojdzie do siebie, że zapomni o Hani, skupi się na studiach, relacji z nową koleżanką. Gdy dziewczyna odwiedzi Stasia w nowym mieszkaniu Strzeleckich i Anka zaprowadzi ją do pokoju syna zastanie tam wstrząsający widok.

Staś w 237 odcinku "Przyjaciółek" będzie leżał nieprzytomny na łóżku, a obok niego puste opakowanie po lekach, które zażyje, żeby popełnić samobójstwo. Przerażona Anka od razu wezwie pomoc, żeby ratować syna przed śmiercią. Ale życie Stasia znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie. Porzucony przez córkę Ingi (Małgorzata Socha) syn Anki i Pawła będzie w ciężkim stanie, także psychicznym!

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze