Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 236: Zuza będzie udawać, że zdrady nie było! Razem z Błażejem zaczną się oszukiwać - ZDJĘCIA

2022-10-06 20:48

W 236 odcinku serialu "Przyjaciółki" zdrada Zuzy (Anita Sokołowska) zniszczy jej związek z Błażejem (Mateusz Damięcki)? Po powrocie z konferencji Zuzę zadręczą wyrzuty sumienia, że posunęła się za daleko z Konradem (Paweł Ławrynowicz), byłym szefem i dawnym chłopakiem z liceum. Ale Błażej w 236 odcinku "Przyjaciółek" 20 sezonu też będzie miał poczucie winy z powodu tego co zaszło między nim, a przyrodnią siostrą Zuzy, Izą (Zofia Domalik). Zdrada i kłamstwa ostatecznie pogrążą miłość Zuzy i Błażeja w 236 odcinku "Przyjaciółek"? Zobacz WIDEO jak do tego dojdzie.

"Przyjaciółki" 20 sezon, odcinek 236 (odcinek 6) - czwartek, 6.10.2022, o godz. 21.05 w Polsacie

Po zdradzie Zuza w 236 odcinku "Przyjaciółek" wróci do Błażeja z ogromnym poczuciem winy! Nie dość, że nie będzie mogła poradzić sobie z myślą, że przy pierwszej nadarzającej okazji dała się ponieść miłosnym uniesieniom z Konradem, to jeszcze w uszach wciąż będą dźwięczały jej słowa Błażeja na pożegnanie, że na pewno na służbowym wyjeździe znajdzie sobie faceta, który ją zadowoli. Faktycznie czas spędzony z Konradem na wspomnieniach dawnych czasów, gdy jeszcze w liceum byli parą, podziałał na Zuzę jak najlepszy afrodyzjak. Były chłopak dał jej to, czego nie dał Błażej - rozkosz i spełnienie w łóżku. Ale skutkiem zdrady w 236 odcinku "Przyjaciółek" będą wyrzuty sumienia i kłamstwa.

Nie tylko Zuza, także Błażej w 236 odcinku "Przyjaciółek" będzie się zadręczał, że u boku Izy, przyrodniej siostry narzeczonej wreszcie poczuł się jak prawdziwy facet, który przyciąga do siebie piękną kobietę. Relacje między Zuzą i Błażejem staną się bardzo napięte. Oboje będą mieli sporo do ukrycia. Tylko Stefa (Dorota Kolak) zacznie się domyślać się, że coś jest nie tak, jak powinno, że jej córka i przyszły zięć nie są ze sobą do końca szczerzy.

Tymczasem Konrad w 236 odcinku "Przyjaciółek" zapragnie kontynuować swoją relację z Zuzą, nie zważając na to, że jest zaręczona z Błażejem, że założyła rodzinę z narzeczoną. Wygląda na to, że Zuzę czeka trudny wybór - przyznać się Błażejowi do zdrady i ryzykować, że go straci, czy milczeć w nadziei, że między nimi wszystko się ułoży. Tyle tylko, że ich łóżkowe problemy wcale nie znikną.

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Najnowsze