Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 235: Rozstanie Zuzy i Błażeja przed zdradą. Na pożegnanie rzucą obrzydliwe słowa – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-29 20:51

W 235 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) i Błażej (Mateusz Damięcki) rozstaną się! Ten związek od początku był skomplikowany, a problemy łóżkowe nasilają się z każdym dniem. W końcu Markiewicz zdecyduje się wyjechać na konferencję, gdzie spotka Konrada (Paweł Ławrynowicz). W 235 odcinku "Przyjaciółek" dojdzie do zdrady, ale zanim to nastąpi, Zuza i Błażej rozstaną się w ostrej kłótni. Markiewicz od zawsze ma cięty charakterek, ale tym razem chyba przesadzi... Zrówna Błażeja z ziemią, a on nie pozostanie jej dłużny. Zobacz te sceny w ZWIASTUNIE 235 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 20 sezon, odcinek 235 (odc. 5) - czwartek, 29.09.2022, o godz. 21.10 w Polsacie

Rozstanie Zuzy i Błażeja w 235 odcinku "Przyjaciółek" odbędzie się w atmosferze skandalu! Markiewicz nie ukrywa sfrustrowania seksualnego i chociaż zdecydowała się na seks coaching, nie przyniosło to pożądanych efektów. Błażej nie zaspokaja jej w łóżku, ona zresztą też nie zachowuje się w stosunku do niego dobrze. Wieczne pretensje i kłótnie będą miały kulminację w 235 odcinku "Przyjaciółek", kiedy Markiewicz zdecyduje się wyjechać w podróż służbową. Ich rozstanie przed wyjazdem nie będzie (delikatnie mówiąc) należało do przyjemnych. Afera powstanie z pozornej błahostki, bo Zuza stwierdzi, że każda kobieta lubi słuchać komplementów. 

- No każda prawdziwa kobieta owszem... - skwituje wrednie mężczyzna, co rozsierdzi partnerkę. - Serio myślisz, że czekam na certyfikat kobiecości od ciebie?! - wybuchnie Zuza. - Ty? W życiu! Ty nie czekasz na nic od nikogo! - powie zdenerwowany Błażej. - Sam masz problemy z męskością! - Zuza rzuci ostre słowa, które na pewno doszczętnie zraniłyby każdego mężczyznę. - Przy tobie być może... - Błażej też przystąpi do ataku i nie powstrzyma się od okropnego komentarza. - Życzę udanej konferencji, pani dyrektor. Może wyrwiesz kogoś, kto cię wreszcie zadowoli - doda wściekły i nawet nie wie, że się dużo nie myli! Żeby dolać oliwy do ognia, Markiewicz doda jeszcze parę słów od siebie, które przekroczą i tak już daleko posuniętą granicę. - Baw się dobrze. Może pójdziesz na dziwki! - skwituje Zuza w niewybredny sposób. 

Zdrada Zuzy z Konradem w 235 odcinku "Przyjaciółek"

W 235 odcinku "Przyjaciółek" Zuza spotka Konrada, któremu będąc z daleka od Błażeja, da się uwieść! Wystarczy kilka czułych słówek, komplementów i Markiewicz znów poczuje się atrakcyjnie i pociągająco. Posunie się o krok za daleko i skorzysta z okazji podrywu Konrada, by wreszcie uwolnić skrywane przed Błażejem żądze. Były szef Zuzy rozpali jej zmysły i dojdzie do zdrady. Wiadomo już, że Markiewicz postara ukryć ten fakt przed partnerem, ale raczej nic dobrego z tego nie wyniknie. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze